Windows 10 kurulum esnasında disk paylaşımı yerinde takıldım

Cnr_als

Hectopat
Merhaba. Windows 10 sıfırdan sileyim dedim diskleri sildim format atacaktım. Fakat sanırım yanlış bir şey yaptım videoda diskleri siliyordu yeni diyor ve ilerliyordu fakat o videoya yanlış anladım. Diskleri temizledim sildim ben ama ayrılmamış alanı ayırınca yeni dediğimde sistem için 50 MB yer ayırıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba. Windows 10 Sıfırdan sileyim dedim diskleri sildim format atacaktım. Fakat sanırım yanlış bir şey yaptım videoda diskleri siliyordu yeni diyor ve ilerliyordu fakat o videoya yanlış anladım. Diskleri temizledim sildim ben ama ayrılmamış alanı ayırınca yeni dediğimde sistem için 50 mb yer ayırıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü atarsan sevinirim eğer orada ayrılmamış sanal diskler gözüküyorsa üstlerine gelip onlara harf atayıp yeni disk oluşturabilirsin.

Sistemdeki her şeyi silmek istediğinizi ve tek disk kullandığınızı varsayarak; orada görünen tüm kısımlara sil deyin. En sonunda yeni deyip bölüm oluşturun. Size ufak bölümler oluşturacağım der, onaylayın. Sonrasında kuruluma tek müsait olan ve en büyük kapasiteli olan bölümü seçip ileri deyin ve kuruluma devam edin.

Sistemdeki her şeyi silmek istediğinizi ve tek disk kullandığınızı varsayarak; orada görünen tüm kısımlara sil deyin. En sonunda yeni deyip bölüm oluşturun. Size ufak bölümler oluşturacağım der, onaylayın. Sonrasında kuruluma tek müsait olan ve en büyük kapasiteli olan bölümü seçip ileri deyin ve kuruluma devam edin.
hocam sil deyince orda ayırılmamış gözükmüyor muydu? ben mi yanlış hatırlıyorum ?

Ekran görüntüsü atarsan sevinirim eğer orada ayrılmamış sanal diskler gözüküyorsa üstlerine gelip onlara harf atayıp yeni disk oluşturabilirsin.
Evet sildim ve sadece 1 disk ayrılmamış alan var 465.8 GB

Yeni konular

Geri
Yukarı