Windows 10 kurulum esnasında siyah ekran sorunu

Anıll

Kilopat
Windows 10 ISO dosyasını flash belleğime yazdırıp Boot ederken "verifying dmı pool data" ekranından sonra siyah ekranda alt tire (_) yanıp sönüyor. İnternette aynı sorunu yaşayıp 30 dakika sonra kendiliğinden düzelen olmuş ama ben en az 1 saat bekledim düzelmedi. Bu sorun neden olur? 8.1 ISO Boot ederken hiç problem olmuyor, tek Windows 10 ISO Boot ederken oluyor. Media creation tool üzerinden 2 ISO oluşturup tek tek yazdırıp denedim çözülmedi. Flash belleğe kendi yazdıran seçeneği denedim yine düzelmedi. Daha önce de USB ile format attım ama o zaman hiç problem yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus ile deneyin eğer yine olmaz ise USB'ye FAT32 format atıp Windows ISO dosyasına çift tıklayıp kopyala yapıştır yapın USB'ye ve böyle deneyin. Yine olmazsa NTFS formatı ile aynı şekilde deneyin.

Media creation tool ile yazdırınca formatı değişiyordu bende. ISO'yu alıp Rufus ile deneyin.
2 farklı ISO ile yazdırdım ama maalesef aynı. Windows USB/DVD Tool ve Rufus ile denedim.
Rufus ile deneyin eğer yine olmaz ise USB'ye FAT32 format atıp Windows ISO dosyasına çift tıklayıp kopyala yapıştır yapın USB'ye ve böyle deneyin. Yine olmazsa NTFS formatı ile aynı şekilde deneyin.
Birazdan deneyeceğim teşekkür ederim.
Güncelleme: Baya uzun bir süre (min 1.5 saat) bekledikten sonra otomatik açıldı. Ama son 30 dakikadır da "Dosyalar kurulum için hazırlanıyor (%6)" kısmında kaldı.
Güncelleme 2: Güncelledikten 5 dakika sonra %7'ye geçti. Bilgisayar son zamanlarda çok yavaşlamaya başlamıştı formatta çok yavaşlamış. HDD'den kaynaklanıyor galiba. Güç kaynağından olma ihtimali var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı