Windows 10 kurulum sonrası eski dosyaların geri gelmesi

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10 temiz kurulum yaptım PC'mde çıkan sorunlar yüzünden. İşlemi yaptıktan sonra Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik’e gidip Güncellemeleri denetle dediğimden sonra birkaç şeyi indirdi ve temiz kurulum yapmadan önceki masaüstünün arkaplanı geldi. Bu normal mi? Ayrıca Bu bilgisayar> Yerel Disk C:'ye girince karşıma çıkan dosyaların hepsi doğru değil mi?
  • ESD
  • Intel
  • Kullanıcılar
  • PerfLogs
  • Program Dosyaları (x86)
  • Program Files
  • Windows
(Windows.old vardı onları sildim)

Bu “Windows” nedir? Temiz kurulumun öncesinde böyle bir şey yoktu. Silmeli miyim yoksa önemli bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 temiz kurulum yaptım PC'mde çıkan sorunlar yüzünden. İşlemi yaptıktan sonra Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik’e gidip Güncellemeleri denetle dediğimden sonra birkaç şeyi indirdi ve temiz kurulum yapmadan önceki masaüstünün arkaplanı geldi. Bu normal mi? Ayrıca Bu bilgisayar> Yerel Disk C:'ye girince karşıma çıkan dosyaların hepsi doğru değil mi?
  • ESD
  • Intel
  • Kullanıcılar
  • PerfLogs
  • Program Dosyaları (x86)
  • Program Files
  • Windows
(Windows.old vardı onları sildim)

Bu “Windows” nedir? Temiz kurulumun öncesinde böyle bir şey yoktu. Silmeli miyim yoksa önemli bir şey mi?
Microsoft oturumu açtınız mı?

Muhtemelen Windows fabrika ayarlarına döndürülmüş. Windows'u kurulu olan yerden tamamen temizleyin, diskinizi biçimlendirin. Ardından kurulumu sıfırdan yapın. Dosyalarınızı yedekleyebilecek cloud hesaplarınızdan giriş yapmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı