Çözüldü Windows 10 kurulumu sırasında ''0xc000000e'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu tür işlemleri ben de deniyorum ancak hepsinde uygun şekilde sistem başlatamıyor. Bazılarında Windows 10 taşındığı ikinci sistemin bileşenlerine uyum sağlıyor yeni driverları direk tanıyıp yüklüyor ve sistemi başlatıyor. Bazılarında ise bu tanımlamayı yapamadığı için hiçbir driverı başlatamıyor ve bu tür mavi ekranlara sebep oluyor. Test amaçlı yapmıyorsan bu tür işlemleri temiz kurulum en mantıklısı ve sağlamı.

Doğru haklısın. Tek tek kurulumla uğraşmak yerine Windows 10 yüklü Lenovo dizüstü bilgisayarımın C hardiskinin kopyasını acronis ile her bilgisayara her işletim sistemine yine acronis ile recovery yapayım, böylelikle zaman kaybından kurtulayım demiştim. Eğer bu mümkün olsaydı süper olurdu fakat olup olmayacağına dair internetten bir bilgi ve yorum da bulamayınca iş başa düştü ve denemek mecburiyetinde kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gene format atamazsan bilen birine yaptır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı