Windows 10 Kurulumunda Ekran Mor Oluyor

ilhan yavuz

Hectopat
Merhaba ben Win10 Pro x32 kullanıyorum. İşlemcim x64 destekliyor. Yaklaşık bir aydır uğraşıyorum USB ile format atarak x64 bit'e geçmek istiyordum. Denemelerimde BIOS menüsünden USB'yi boot için ilk sıraya alıp kaydedip çıkıyorum. PC açılıyor win10 logosundan bir süre sonra ekran mor oluyor yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba indirdiğiniz iso dosyasında sorun olabilir mi? Windows Media Creation Tool kullanarak usb hazırlamayı deneyebilirsiniz. Ordan istediğiniz seçenekleri seçerseniz uygun isoyu kendisi indirip usb ye yazar. İsterseniz ordan USB'ye yazmadan iso indirerek kendiniz rufus gibi bir programla da kurulum USB'si hazırlayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran mor olduktan sonra kurulum ekranının gelmesi lazım. Gelmiyorsa USB içerisindeki dosyalar bozulmuş olabilir. Media Creation Tool ile .iso dosyasını USB belleğinize yazdırarak tekrar deneyin.

Windows 10'u Ä°ndirin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı