Windows 10 kurulumunda USB ve Hard Diski aynı anda göremiyor

burakurt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 kurulumunu USB'den çalıştırıp kurmak istiyorum fakat Hard Disk ile USB aynı anda BIOS'dan seçemiyorum. BIOS'da Boot Device Settings kısmında USB ve Hard Disk görünüyor fakat 1. ve 2. olarak seçmem gerekiyor. 1.yi USB yaparsam kuruluma geçebiliyorum fakat Hard Disk görünmüyor. 1. yi Hard Disk yaparsamda haliyle XP açılıyor. XP açıkken USB'nin içine girip setup'ı çalıştırmak isteyince de hata veriyordu fakat artık ne yaptım bilmiyorum. XP'de açılmıyor. USB'yi Microsoft'un kendi uygulamasını kullanıp oluşturdum. USB veya Hard Diskle ilgili bir problem olsaydı hiç görmezlerdi birbirlerini diye düşünüyorum. PC eski Bios sürümlerinden birini kullanıyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'yi birinci sıraya aldığınız zaman Windows 10 kurulum ekranında mi görmüyor HDD'yi, yoksa BIOS'da mı görmüyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı