Windows 10 kurulumundan sonra DxDiag'da kart gözükmüyor

hybris0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, yeni bilgisayar satın aldım. Dün Windows 10 kurulumunu yaptım ama ne yaparsam yapayım DxDiag'tan ekran kartını görüntüleyemiyorum. Aygıt yöneticisinde görünüyor. Ekran kartını tanıyıp tanımadığından emin olamadım çok bildiğim söylenemez. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• xc.png
    xc.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 15
  • Adsız.png
    Adsız.png
    112 KB · Görüntüleme: 18
  • index.jpg
    index.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 15
  • sd.jpg
    sd.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilgisayarının laptop olduğunu varsayıyorum Aygıt Yöneticisi'nden harici ekran kartının sürücüsünü güncellemeyi denediniz mi internetten otomatik arama kısmını.

Çok emin olmamakla birlikte bazı bilgisiyarlarda harici ekran kartı BIOS ayarlarından kapatılmış olabiliyor BIOS ayarlarınızı kurcalamayı denediniz mi?

Dosya Ekleri

• asdd.png
    asdd.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 15
  • WhatsApp Image 2022-07-01 at 00.36.29.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-01 at 00.36.29.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 22
Hocam arkadaşımdan buranın ss'ini istediğimde 1 görüntü 2 görüntü şeklinde sekmeler var. Bende ise oluşturucu kısmında yazıyor ekran kartı.

Güncelledim ama şu an hala emin değilim ekran kartını tanıyor mu tanımıyor mu. Nereden bakmam gerek?
Ekran kartı tanımlı gözüküyor. Arama yerine Nvidia Control Panel yazın.

Öncelikle bir oyun kurup (daha çok zorlayacak oyunlar) bunu test edebilirsiniz oyun kurduktan sonra oyun açıkken(yani ana menü gibi değil oyunun içindeyken) görev yöneticisinde ekran kartınız gözüküyor olmalı oradan kullanım değerlerine bakarak çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• sdsds.png
    sdsds.png
    86,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı