Windows 10 kurulurken 64 ve 32 bit aynı anda mı yükleniyor?

habbocosds2

Picopat
Arkadaşlar burada 64 Bit 32 Bit ve her ikisi seçeneği oluyor. Bu ayar bir bilgisayara hem 32 hem de 64 mü yüklüyor yoksa PC kurulurken bunu otomatik yapıp ikisinden birini mi seçiyor? Ayrıca şu an bilgisayarım her iki biti de içeriyor mu nereden bakabilirim?

1686315451569.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar burada 64 Bit 32 Bit ve her ikisi seçeneği oluyor. Bu ayar bir bilgisayara hem 32 hem de 64 mü yüklüyor yoksa PC kurulurken bunu otomatik yapıp ikisinden birini mi seçiyor? Ayrıca şu an bilgisayarım her iki biti de içeriyor mu nereden bakabilirim?

Eki Görüntüle 1813739

Bilgisayara sağ tıkla özellikler de orada yazar 64 Bit işletim sistemi diye. 64 Bit ise sistem Windows otomatik olarak 64 Bit ISO indirir.

Eki Görüntüle 1813739
Sorduğum soruyla alakasız cevaplar veriyorsunuz :/ ben de biliyorum özelliklerden bakıldığını sorduğum o değildi

Yeni konular

Geri
Yukarı