Çözüldü Windows 10 lisans anahtarı ile etkinleştirilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tofiq

Centipat
Daha fazla  
Ben Windows 10 kullanıyorum, sıfırdan yeniden Windows 10 kuracağım. Komut dosyası ile lisans anahtarını öğrendim. Şimdi Windows 10 kurulunca bu anahtarla etkinleştirebilir miyim?

Çözüm
Bilgisayarınızın alt kısmında Windows etiketi var ise veya satın alma evraklarınızda işletim sistemine dair bir ibare varsa bu BIOS kısmında gömülüdür. Hazırladığınız Media ile yükleme yaparken sizden anahtar istemez ve kurulum akabinde internet bağlantısı yaptığınızda otomatik etkinleşir.
@Tofiq

Dijital etkinleştirme yapıldığında genel etkinleştirme anahtarı ile etkinleştiriyor MS sunucuları.
Normal bir durumdur eğer legal yöntemle etkinleştirmişseniz.

1660289949712.png

Genel anahtarlar: (Generic Key)

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler
@Tofiq

Dijital etkinleştirme yapıldığında genel etkinleştirme anahtarı ile etkinleştiriyor MS sunucuları.
Normal bir durumdur eğer legal yöntemle etkinleştirmişseniz.

Eki Görüntüle 1482963

Genel anahtarlar: (Generic Key)

OEM keydir. Lisans kanalını kontrol ettiğinizde ne CMD de Retail key yazıyor.

Bilgisayarınızın alt kısmında Windows etiketi var ise veya satın alma evraklarınızda işletim sistemine dair bir ibare varsa bu BIOS kısmında gömülüdür. Hazırladığınız Media ile yükleme yaparken sizden anahtar istemez ve kurulum akabinde internet bağlantısı yaptığınızda otomatik etkinleşir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet söylediğiniz gibi oldu,otomatik aktivleşdirildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı