Windows 10 Lisans Sorunu

Maniac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi lisans sorunları yaşıyorum. Ben önceden Windows 8.1 kullanıcısıydım Win10'u rezerve etmiştim ama sonra bi yavaşlık olur üstüne kurmayayım temiz kurulum yapayım dedikten sonra Windows 10 Home sürümünü indirdim rufus ile usb diskime yazdım zaten Bu
https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-10-türkçe-İndirme-ve-kurulum.228362/
konuda açıklaması & nasıl yazılacağı vardı UEFİ ile GPT kurdum Windows 8.1 S.L Key im bios'ta (hazır laptop) gömülüydü, Windows8.1 S.L = Windows 10 Home . Kurulum esnasında Ürün anahtarı istedi geç dedim masaüstüne geldikten sonra ''Sistem''e girdim ama biostaki ürün anahtarını almamıştı. Windows Etkinleştirilemedi dedi ve Windows'un Home sürümü için verdiği key orda yazılıydı etkinleştirilmiyor hata veriyor . Yardım edin ne yapmam gerekli Windows 8.1 de rezerve etmiştim

Resmin ismi için üzgünüm o anda aklıma bir şey gelmedi direk yazdım :D

wqeqweqwe.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rezerve işleminden sonra yükseltme yapmanız şart. Yükseltme işleminden sonra Aıda64 ile lisans numaranızı alarak temiz kurulum yapabilirsiniz.

Arkadaşlar ben buldum çözümü ;

slmgr /ipk = Key
slmgr /skms kms.xspace.in
slmgr /ato
exit

bu kodları yazdıgınızda oluyor cmd'yi yönetici olarak çalıştırabilirsiniz.

3,4 defa bas etkinleştirme butonuna. Yükseltme yapmadan Windows 8.1 lisansıyla etkinleştirmeyi yapanlar var formda.

anladığım kadarıyla sadece kurulum dosyalarını indirebiliyoruz. kurabilmemiz için microsofttan yükseltebilirsiniz mesajını beklememiz gerekiyor :/ millet birden galyana getirdiler windows 10 çıktı diye

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı