Windows 10 lisansı sıfırlamadan sonra görünmüyor

twsdarklol

Centipat
Daha fazla  
RAM
4gb
Arkadaşlar.
Ben 5 gün önce film YouTube Google gibi işlerimi halletmek için bir tane eski laptop aldım. Aldığımda içinde Windows 10 yüklü geldi ilk aldığımda lisans vardı sonradan laptopu sıfırladım eski olduğu için aradan bir 6 saat geçti sifirlama işlemi bitdi kurdum PC'yi falan ama lisans yok oldu. PC'nin köşesinde Windows'u etkinleştirin yazıyordu umursamadım fazla Windows 10 yüklüydü çünkü sonra kullandım bu şekilde oturuyorum laptopun başında belim ağrıyordu yatağa taşıdım laptopu erkanini kapadım yatağa geçtim sonra bir açtım otomatik onarıma hazırlanıyor diye bir yazı ardından tak diye kokden kapanıyordu sonra birkaç kere kapanma olayı tekrarladı sonradan biraz soğudu laptop sonra açtım erkanı bastım Power tuşuna açıldı sonra mavi erkanlı bir yaziya atti Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor yazıyordu. Arada bir aciliyor PC ama Max 10 dakika açık kalıyor sonra tak diye kapaniyor yine bilgisayardan anlayan bir arkadasa sordum Windows lisansı yoksa ondandır dedi sizinde fikrinizi almak isterim ben bilgisayarlardan pek anlamam. Bilgisayarciya gotureceğim sanırım ama sıkıntı windowsda mı? Yoksa başka bir şeyden dolayi mi anliyamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı