Windows 10 Lite Mağazanın Olmaması

Gangster

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar ben "Windows 10 Lite 32bit" adlı sürümü yükledim. Kullanmaya başladım kullandım, kullandım. Fakat hiç mağazaya ihtiyacım olmadı. Tam olduğu sırada yüklü olmadığını gördüm. Baştan format atmak istemiyorum. Aynı şekilde lite sürüm olduğu için hesap makinesi de yoktu. Onu rahatça hallettim fakat bunun için bir çözümünüz var mı?
Not:Bilgisayarda mağaza diye birşey yok. Ancak webden otomatik olarak mağazaya yünlendirirken "Bu ms-windows-store bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var" uyarısı alıyorum. Kısacası bilgisayarda windows store yok. Nasıl yükleyebilirim?
Şimdiden teşekkürler...

Microsoft'un sunduğu böyle bir versiyon yok. Başka siteden indirmişsiniz ve o kurulumda da mağazayı kaldırmışlar. Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile temiz kurulum yapın. Kurulumu direk Windows içerisinden başlatabilirsiniz ve ya USB'ye yazdırıp bilgisayarı USB'den başlatıp kurulum yapın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı