Windows 10 LoL Visual C++ 2005 Yüklenmeme Sorunu

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün League of Legends oynamak için indirdim. Setup'u açtım kuruluma başladım fakat sonra Microsoft Visual 2005 C++ 'ı yüklemeye başladı ama ne olduysa oldu yaklaşık 3 saat geçtikten sonra hala yüklenmediğini gördüm.

İşte burada "evet" diyorum;

Screenshot - 7_7 002.png

İşte burada da 3 saat bekledim;

Screenshot - 7_7 003.png

Teknik destek sağlıyor musunuz bilmiyorum ama işletim sistemim: Windows 10 Insider Prewiew.

Nedendir bilmem ama sürekli yazdığım konuların başlığı değişiyor.

arkadaşlar ben bu sistemde bu oyunu açarmıyım 1.80ghz x2 pentium dualcore e2160 2gb ddr2 800mhz ram ati radeon x1550 512mb ekran kartı
size bu videoya bakmanızı öneririm :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fps' leri ve oyunun performansını gösteriyor ama unutmayın fraps ile çekilen bir videoya çok güvenmeyin muhtemelen daha iyi bir performans alıcaksınızdır. ve videonun 2011 de çekilmiş olduğunu lütfen atlamayın. Umarım yardımcı olabilmişimdir eğer bu işinize
yaramazsa gidip konu açmanızı öneririm.

wındows 10 ıcın sorun cozuldu lakın tam olarak nasıl yaptık anlamadık.
oncelıkle calıstıra "%temp%" yazıp oradakılerı sılınç sılınmezse sorun yok. sonra yukleyecegınız seyı yonetıcı modda calıstırmanız lazım. İnsallah cozersınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı