Windows 10 mağaza uygulamaları Çalışmıyor

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Windows 10'da mağaza ve mağazaya bağlı hiçbir uygulamayı çalıştıramıyorum. Hatayı çözmek için 4-5 şey denedim fakat onları yaparken de hata alıyorum. En son Hizmetlerden Windows mağazasını açman gerek diye bir çözüm aldım fakat hizmetler yerinde Windows Mağazası diye bir şey gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Başlangıç onarma yapmak istediğim zaman da hata alıyorum ve masa üstüne iki tane RAR şeklinde dosya geldi. Dosyaları da aşağıya atıyorum.

StoreLogs_2017-02-26_13-49-24.cab

StoreLogs_2017-02-26_13-49-37.cab

aaaaaaaaaaaaaaa.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Windows 10'a oturum açmak için,
1.Klavyedeki Windows Tuşu + I kısayok Ayarlar açıyoruz.
1ı.JPG
1ı.JPG

2. Hesaplara tıklıyoruz, ve Aile ve diğer kişilere seçeneğine gelip oradan Diğer kişiler altındaki Bu bilgisayara başka biri ekleye tıklıyoruz. Sarı renkle belirtirmiş olan yerleri takip ederseniz daha faydalı olabilir.
2.JPG

3. Sırasıyla ister e-postanızla hesap açınız ister yerel olarak örnek olarak yerel olarak açıyorum.
3.JPG

3.1
4.JPG

3.2 Kullanıcı veya parola girerek yerel bir hesap oluşturabilirsiniz.
5.JPG

4. Yeni yerel oturumu başarıyla oluşturulurdu. Klavyenizden Windows Tuşu + L yaparak kilitleyin Kilit ekranında sol alt tarafta yerel hesaplarınızın adı yazar hangisini kullanmak isterseniz oradan seçiminizi yaparak oturumunuzu açınız.
6.JPG

Sistem onarma veya Temiz kurulum diyebilirim, (n):( @THE_MILLER Moderatörümüz, detaylı yardımcı olabilir.

Windows 10'a oturum açmak için,
1.Klavyedeki Windows Tuşu + I kısayok Ayarlar açıyoruz.
Eki Görüntüle 217792Eki Görüntüle 217792
2. Hesaplara tıklıyoruz, ve Aile ve diğer kişilere seçeneğine gelip oradan Diğer kişiler altındaki Bu bilgisayara başka biri ekleye tıklıyoruz. Sarı renkle belirtirmiş olan yerleri takip ederseniz daha faydalı olabilir.
Eki Görüntüle 217793
3. Sırasıyla ister e-postanızla hesap açınız ister yerel olarak örnek olarak yerel olarak açıyorum.Eki Görüntüle 217794
3.1
Eki Görüntüle 217795
3.2 Kullanıcı veya parola girerek yerel bir hesap oluşturabilirsiniz.
Eki Görüntüle 217796
4. Yeni yerel oturumu başarıyla oluşturulurdu. Klavyenizden Windows Tuşu + L yaparak kilitleyin Kilit ekranında sol alt tarafta yerel hesaplarınızın adı yazar hangisini kullanmak isterseniz oradan seçiminizi yaparak oturumunuzu açınız. Eki Görüntüle 217797

Sistem onarma veya Temiz kurulum diyebilirim, (n):( @THE_MILLER Moderatörümüz, detaylı yardımcı olabilir.
Yeni hesap açtım fakat onda da Windows mağazası, groove müzik, hesap makinesi vb. şeyler açılmıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı