Windows 10 Mağaza ve Oturum açılmıyor

Daha fazla  
Bundan 1 ay önce 8 den 10 yükselttim mağza açılmıyor arama yapmıyor. Daha bir çok bug yaşıyorum güncelleştirme yapayım dedim. Onun da hatasını verdi windowsun kendi yardım yerinden talimatları uyguladım bısti açamıyor cmd de de kod çalışmıyor kala kaldım kafayı yedirtecek bana. Oturum da açamıyorum ne yapmalıyım gücellersem kultulurum dedim ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Windows 10 bu ay çıkan yeni güncellemesine güncelleştirme yapabilirseniz sorunlarınız çözülecektir. Tahminimce virüs ve ya başka bir sebepten dolayı yönetici olmaktan çıkmışsınız ve ya cmd'yi yönetici olarak çalıştırmamışsınız. Bence sorunu hızlıca çözmek için internet destekli güvenli kipe giriş yapın. Güvenli kipe giriş yapmanın yollarını burdan öğrenebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra önce bu komutları çalıştırın güncellemeye engel olabilecek sistemsel sorun varsa çözülsün.
Kod:
dism /online /cleanup-image /restorehealth
sfc /scannow

Bu komutların sonuçlarını paylaşın. Ardından ayarlar güncelleştirme bölümünden 1511 versiyon 10586 yapısına güncelleme yapmayı deneyin. Eğer öyle bir güncelleştirme gözükmüyorsa Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile de kurulumu başlatabilirsiniz. Yükseltme yaptıktan sonra sorunlarınız büyük ihtimal düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı