Windows 10 masaüstü arkaplan ayarlama sorunu

Yılmaz3437

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 masaüstümde arkaplan sürekli olarak siyah bunu değiştiremiyorum. Ekran tamamen siyah arka planlı acaba bir ayarı falan mı değiştirdim.

Windows 10 ürününüz orijinal değilse zaten arkaplanı değiştirseniz de bilgisayar kapanıp açıldıktan sonra otomatik olarak siyah ekran olacaktır. Bu sorunun gidermek istiyorsanız "Windows 10" orijinal lisans anahtarı almanız gerekiyor. Gittigidiyor gibi online sitelerden başarılı satıcılardan online olarak ürün anahtarınızı alabilirsiniz.

Bilgisayarı kendim aldım. Ayrıca şu zamana kadar hiç sıfırlama falan olmadı. Bu sorun ilk aldığımda yoktu fakat 1 aydır böyle ürün orijinal.

Eminmisin hocam ürünün orjinal olduğuna? Ginede bir araştırayım ben.

Böyle bir şey imkansız ürünü vatan bilgisayardan aldım. Sahte laptop satacaklarını sanmıyorum. Virüs taraması için hangi programı kullanmalıyım ?

Umarım bu konuyu görür. Ekran neden siyah bilmiyorum. Ama bir detay vermeyi unutmuşum. Alttaki tarihin falan yazdığı yer var ya orası değişiyor. Ekranı acaba bir ayardan dolayımı değiştirmiyor ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı