Windows 10 masaüstünde ve oyunlarda kenar yumuşatma çalışmıyor

Daha fazla  
Merhabalar. Geçen günlerde laptopuma format attım ve sonrasında bir sorun ile karşılaştım. Oyunlarda kenar yumuşatma çalışmıyor. Üstelik masaüstünde de çalışmıyor. Birçok yöntem denedim fakat bir türlü çözemedim. Formattan önce bir sorun yoktu. Denediğim yöntemler:
Sürücüleri güncelledim. (DDU ile silip tekrar yükledim.)
Bir kez daha format attım.
Bu sorunla karşılaşan fazla kişi göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    66,9 KB · Görüntüleme: 232
Dostum sorun ekran kartı sürücüsü ile alakalı olabilir. Sürücüyü kaldırıp yeniden kurmayı dener misin? Olmazsa biraz eski bir driver kurup dener misin? Bende de benzer bir problem vardı ve böyle çözmüştüm.

Bunu çok kez denedim fakat olmadı. DDU ile silip güncel sürücüyü kurdum olmadı. Ardından eskiyi kurdum. Yine işe yaramadı :/

Dostum sorun ekran kartı sürücüsü ile alakalı olabilir. Sürücüyü kaldırıp yeniden kurmayı dener misin? Olmazsa biraz eski bir driver kurup dener misin? Bende de benzer bir problem vardı ve böyle çözmüştüm.

Sıfır format attım güncel driver kurdum çözülmedi sorun.

Merhabalar. Geçen günlerde laptopuma format attım ve sonrasında bir sorun ile karşılaştım. Oyunlarda kenar yumuşatma çalışmıyor. Üstelik masaüstünde de çalışmıyor. Birçok yöntem denedim fakat bir türlü çözemedim. Formattan önce bir sorun yoktu. Denediğim yöntemler:
Sürücüleri güncelledim. (DDU ile silip tekrar yükledim.)
Bir kez daha format attım.
Bu sorunla karşılaşan fazla kişi göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sorunun çözümnü bulabildinizmi ben de de formattan sonra böyle oldu çözümünü yazarsanız sevinirim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı