Rehber Windows 10 Masaüstünü Özelleştirme

@hadwiger Merhabalar hocam rehberdeki içerikler günümüz için hala güncel mi? ekstra yapmam gereken sizce sonradan eklemeli bir şeyler öneriyor musunuz?
İçerikler hala güncel. Sadece görev çubuğunu saydamlaştırmak için Microsoft Store üzerinden Translucent TB uygulamasını kullanmanız daha iyi olur.

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum. Örneğin ben oyun açmak istediğimde nereden açacağım veya bu bilgisayar kısmına nasıl gireceğim. Gerçekten bilmediğimden soruyorum. Kısa süredir pc kullanıyorum. Ve bu masaüstünü denemek istiyorum.

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum. Örneğin ben oyun açmak istediğimde nereden açacağım veya bu bilgisayar kısmına nasıl gireceğim? Gerçekten bilmediğimden soruyorum. Kısa süredir PC kullanıyorum. Ve bu masaüstünü denemek istiyorum.

Hocam masaüstünü gizleme zorunluluğunuz yok zaten. Ben ikisini birlikte kullanıyorum.
Ama eğer isterseniz arama çubuğundan ve başlat menüsünden bulabilirsiniz.
1670061329529.png

1670061275588.png

Bu arada bunu 2021 başında Pentium 4 bilgisayarımla denediğimde çok kasıyordu. Takvim açılırken ekran donuyordu. Şu an i3-2120 ve 8 GB RAM'li bilgisayarımda hiç kasmıyor. Çok az güç tüketiyor.

Hocam masaüstünü gizleme zorunluluğunuz yok zaten. Ben ikisini birlikte kullanıyorum.
Ama eğer isterseniz arama çubuğundan ve başlat menüsünden bulabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1591660
Eki Görüntüle 1591659

Bu arada bunu 2021 başında Pentium 4 bilgisayarımla denediğimde çok kasıyordu. Takvim açılırken ekran donuyordu. Şu an i3-2120 ve 8 GB RAM'li bilgisayarımda hiç kasmıyor. Çok az güç tüketiyor.
Sağolun

Bu arada sadece rainmeteri silersek diğer dosya otomatik olarak silinirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı