CRITICAL_PROCESS_DIED ve MEMORY_MANAGEMENT hataları

Daha fazla  
Merhabalar, bunu yazdığım tarihten 3 hafta önce kendi bilgisayarımı topladım. Ama bu 3 hafta içinde 2 defa format atmak zorunda kaldım. 2 defa
(CRITICAL_PROCESS_DIED) hatası aldım. İkisinde de Epic Games üzerinden GTA 5 yüklerken yaşandı. Sistemim altta yazıyor zaten GTA'yı kaldıramayacak bir sistem değil.

GTA 5 yüklerken bir anda mavi ekran veriyor, sonra BIOS'a atıyor. Kapatıp açıyorum açılıyor fakat 30-35sn sonra PC donuyor. Bir süre bekledikten sonra yine mavi ekran veriyor. 2. seferde böyle oldu. Sonra bir daha GTA yüklemeye çalışmadım.

Fakat bugün yine bir mavi ekran hatası aldım. Bu hata ise (Memory Management). Kapa aç yaptım ve düzeldi çok şükür. Bu hataların devam etmesinden korkuyorum PC yeni ve bir şey olursa babam bir daha hiçbir şey almaz bana. Geri dönüş bekliyorum. İyi günler

SİSTEMİM:
  • MSI A320M-A Pro
  • AMD reyzen5 2600X
  • ASUS STRIX RX570 8 GB
  • G.Skill 8 GB 3200MHz RAM
  • Rampage azor kasa (600W 80Plus)
Windows 10 Pro (Microsoft'un sitesinden kurdum fakat ürün anahtarını YouTube'tan gördüğüm bir video ile etkinleştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Son düzenleme:
Bu dosyayı nerden buluyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben oyunu yükledikten sonra değil, yüklerkenden bahsediyorum. Ve mavi ekran dışında herhangi bir hata almadım.
longline 512gb ssd
longline 512gb ssd

Ben oyunu yükledikten sonra değil, yüklerkenden bahsediyorum. Ve mavi ekran dışında herhangi bir hata almadım.
Tamam, minidump dosyanızı atın.

Evet şu anda yine mavi ekran hatası yaşıyorum.
Dosyayı bulamıyorum.
Dosya yok. Bulamıyorum. Ayarları açık.
Lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• 60C5A9C8-4CB1-41BB-9CE9-19F44C5A1233.jpeg
    60C5A9C8-4CB1-41BB-9CE9-19F44C5A1233.jpeg
    164,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
CCleaner kullanıyorsan kaldır ve tekrar mavi ekran aldığında muhtemelen oluşacak olan o minidump dosyasını gönder. Ayrıca mavi ekran aldığında %100'e kadar dolup bilgisayarın kendini yeniden başlatıp açıldığından emin ol.

CCleaner kullanmıyorsan ve minidump dosyası hiçbir şekilde oluşmuyorsa C:\Windows dizininde MEMORY.DMP varsa onu sıkıştırıp gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı