Windows 10 mavi ekran hatası

BozKT68

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB 1600MHz yanlış hatılamıyorsam
SSD veya HDD modeli
SanDisk 240GB SSD
Ekran kartı
AMD HD Graphics 4870 8GB
Anakart
Bilmiyorum
İşlemci
AMD FX Serisinden ama gerisini bilmiyorum
Bilgisayarım mavi ekran verdi ve her seferinde farklı bir hata kodu çıkardı Recep Baltaş'ın videosunda gördüm ama pek anlamadım detaylı bir biçimde anlatırsanız sevinirim. Daha çok oyun oynarken çöküyor ve çökme esnasında garip sesler geliyor.

Biraz geç döndüm kusura bakmayın özel sebeplerden dolayı müsait değildim.
Bu arada haber edeyim çökme sayısı arttı ve artık çökmeden sonra siyah erkan alıyorum CTRL+alt+del kombinasyonunu tuşladıktan sonra oturumu kapatıp girince düzeliyor. Ben ısınma veya depolama birimlerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum kolay gelsin.
Spacedesk Driver programını kurdum ondan olabilir mi yanında başka programlarda var PC Remote X gibi bunlar etkiler mi?
Moderatör arkadaşlara ileteyim çökme sorunu daha çok oyun oynarken arkada Chrome açınca veya Chrome'dan video izlerken oluyor.
İşlemcimi buldum AMD FX 8300 Eight-Core

Son düzenleme:
Dostlar benim sorunum daha da sıkıcı. Yeni SSD taktım USB ile format attım. Mavi ekran geliyor bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diye. Sonra sürekli yeniden başlıyor. Durdurma kodu. Whale Uncorrecttable .
Aklıma bir sürü sebep geliyor.
SSD /USB kurulum belleği/eksik sürücüler . Yoksa hiç biri mi

İnşallah çözülür. Ama sorun SSD ise yazık oldu verdiğim paraya

Bu arkadaş en kaliteli Windows içerikleri yapıyor. Dediğine göre sıkıntı küçük veya büyük. Yani donanımsal veya yazılımsal onlarca hata olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı