Windows 10 Mavi Ekran Hatası

69sihirbaz69

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanıyorum ve bu aralar ne yaparsam yapayım mavi ekran hatası alıyorum art arda. Oyun oynarken, internette gezinirken, hatta bilgisayarımda bulunan filmi izlerken bile donuyor kalıyor. Ben de yeniden başlatıyorum ve mavi ekran hatası veriyor.

Geçenlerde Gigabyte App Center Utilities bölümünden, Easytune eklentisinden birkaç ayar yapayım dedim. RAM ve işlemci frekansımı artırmayı denedim. İlk başlarda bir sorun vermedi ama sonradan böyle mavi ekran hatası vermeye başladı. Yaptığım ayarları geri aldım olmadı, programı kaldırdım olmadı, her mavi ekran geldiğinde bilgisayar yeniden başlatılıyor ve sanki birçok program yeniden kurulmuş gibi açılmaya başlıyor. Mesela Steam, Origin yeniden hesap ID ve şifremi istiyor.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD'yi yönetici olarak başlatıp sfc /scannow komutunu yazarak tarama yapmayı deneyin. Eğer çözülmez ise Gigabyte App ile yaptığınız değişiklikleri geri almak için sistem geri yüklemeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı