Çözüldü Windows 10 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nfckubi

Decapat
Merhabalar, Steam üzereninden wreckfest oyununu satın aldım. Oyunu her açtığımda mavi ekran hatası alıyorum.

Mavi ekran hatası: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR.

Minidump dosyaları: minidump.7z

Bilgisayar özelliklerim.

Anakart: EVGA sr-2.
CPU: Xeon X5650 (2 tane)
RAM: 16 GB ECC.
GPU: MSI 1060 6 GB.
SSD1: Micron 1TB PCI-e kart ile takılı (oyunlarım bu SSD içinde)
SSD2: Toshiba TR-150 512 GB.

Çözüm
PCmonitör diye bir şey var kaldırın. MBAM ile sistemi bir taratın.

Son zamanlarda donanımsal değişiklik veya çıkar tak yapıldı mı? USB, işlemci veya kart olarak bir şeyle oynandı mı yazılımsal veya fiziksel?

Win 10 geçtikten sonra mı almaya başladın? Sistemin Win 10 uyumlu değil çünkü Win 7'ye dönün yukarıda dediğim değişiklik benzeri olmadıysa.

Vanguard da yüklü kaldırın.
PCmonitör diye bir şey var kaldırın. MBAM ile sistemi bir taratın.

Son zamanlarda donanımsal değişiklik veya çıkar tak yapıldı mı? USB, işlemci veya kart olarak bir şeyle oynandı mı yazılımsal veya fiziksel?

Win 10 geçtikten sonra mı almaya başladın? Sistemin Win 10 uyumlu değil çünkü Win 7'ye dönün yukarıda dediğim değişiklik benzeri olmadıysa.

Vanguard da yüklü kaldırın.

Çözüm
Win 10 geçtikden sonra almaya başlamadım. Sadece dediğim oyunu oynar iken oluyor.
1060 3GB'den 1060 6 GB geçtim değişiklik ekran kartında oldu sadece değiştirmeden önce bu oyunda mavi ekran aldım. PCnonitör PulseWay galiba kaldırdım. Bir format attım tekrar Windows 10 deniyeyim Visual Studio ve Android Studio gibi IDE'ler kulladığım için Windows 7 geçmek sıkıntı yaratabilir bana
Başka bir şey yüklemeden denerim oyunu.

MBAM.txt

Sorun çözüldü yardımlarınız için teşekkür ederim. Bilgisayar'a format attım. Sorun sanırım Logitech G930 kablosuz kullaklık alıcı uzatması var kasanın ön USB'lerine taktığım zaman bu sorun oluşuyor şu anda kullanmıyorum ve bir sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı