Windows 10 Mavi Ekran Minidump

Bathorized

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, son zamanlarda çok sık mavi ekran hatası almaya başladım. Garip bir şekilde problemle yalnızca Steam üzerinden oynadığım oyunlarda karşılaşıyorum. Oyunları 2-3 defa silip baştan kurdum, tüm driverları silip baştan kurdum (BIOS dahil) fakat bir türlü kurtulamadım. Oyun oynarken karşılaştığım için problem belki ekran kartındandır diye düşündüm, arkadaşımda sorunsuzca çalışan ekran kartını kullanmaya başladım. Fakat problem yine devam ediyor. Önceleri Win 7 kullanıyordum, Windows Update'in bir kısmında takılıyordu yapamıyordu. Sorun belki bununla alakalıdır diye Win 10 Pro alıp tüm sistemi formatlayıp onu kurdum geçen gün. Her şeyin update'i tam yine, fakat sorun devam ediyor.

Mavi ekranda aldığım son hata "irql_not_less_or_equal" bu. Minidump dosyasını da altta paylaşıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı