Windows 10 mavi ekran sorunu

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde hiçbir sorun yokken son 3 gündür mavi ekran hatası almaya başladım. WFP_INVALID_OPERATION adlı bir hata kodu vererek bilgisayarı kapatıyor. FarCry primal indirdikten sonra başladı. Oyunu oynadığımda arada mavi ekran veriyor bazense hiç vermiyor. Yardım eder misiniz?

DMP dosyam : BlueScreen.rar

Son düzenleme:
Geçer doğru sürümü indirirsin zaten microsoft hesabında key bulunduğu için oturum açınca aktif olacaktır.
Yok bahsettiğim şey o değil bahsettiğim şey kurtarma seçeneklerinde bulunuyor. Bu bilgisayarı sıfırla yazıyor altında ise PC'niz iyi çalışmıyorsa, sıfırlamak işe yarayabilir. Bu işlem kişisel dosyalarınızı kaldırmayı veya saklamayı seçebilmenizi sağlar ve ardından Windows'u yeniden yükler.

Yok bahsettiğim şey o değil bahsettiğim şey kurtarma seçeneklerinde bulunuyor. Bu bilgisayarı sıfırla yazıyor altında ise PC'niz iyi çalışmıyorsa, sıfırlamak işe yarayabilir. Bu işlem kişisel dosyalarınızı kaldırmayı veya saklamayı seçebilmenizi sağlar ve ardından Windows'u yeniden yükler.
Onu bir kere yaptım SSD olduğu halde 1 saat sürdü tavsiye etmem.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı