Windows 10 mavi ekran

eforsahibi

Centipat
Windows 10 bilgisayarım mavi ekran veriyor. Nedeni hakkında bilgi almak istiyorum. Hangi dosyaları paylaşmam gerek bu konuda paylaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

aynen öyle
Knk bilgisayarı acabiliyor musun açamadan mı mavi ekran veriyor ve ekranda "Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" yazıyor mu
yazıyor fakat bilgisayarı açıyorum biraz duruyor sonra verşyor
dump dosyası
dump dosyası
dump dosyası

Son düzenleme:
Aynen öyle

Yazıyor fakat bilgisayarı açıyorum biraz duruyor sonra verşyor
Dump dosyası
Dump dosyası

Dump dosyası

Kanka seninki gene iyi bende aynı sorunu yaşıyorum benim PC açılmıyor onun internette bazı çözümleri var tek bir sebepten dolayı olmuyor farklı nedenlerden olabiliyor deneyip çizebilirsin

Artı -1 Eksi
İşlemciye OC, UV gibi bir işlem yaptıysanız kaldırın. Sıcaklık durumu nasıl? Ayrıca Vanguard'ı kaldırın, Wi-Fİ adaptörünüzün modelini belirtin ve sürücülerini güncelleyin. BIOS'unuz eski kalmış, güncelleyin.

Kanka seninki gene iyi bende aynı sorunu yaşıyorum benim PC açılmıyor onun internette bazı çözümleri var tek bir sebepten dolayı olmuyor farklı nedenlerden olabiliyor deneyip çizebilirsin
KARDEŞ DUMP DOSYASINDAN ANLAŞILIR İSTE NEDENİ
İşlemciye OC, UV gibi bir işlem yaptıysanız kaldırın. Sıcaklık durumu nasıl? Ayrıca Vanguard'ı kaldırın, Wi-Fİ adaptörünüzün modelini belirtin ve sürücülerini güncelleyin. BIOS'unuz eski kalmış, güncelleyin.
OC UV DERKEN BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?
HİÇBİRŞEY YAPMADIM

İşlemcinizle ilgili bir sorun görünüyor. Son zamanlarda içini açtınız mı cihazın?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı