Windows 10 MEMORY_MANAGEMENT Mavi Ekran Hatası Minidump

Enorth

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. 4 gün önce formatladığım sistemimde bugün sadece Chrome tarayıcım açık durumdayken 2 defa MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatasını aldım.
Windows güncellemelerim tam. BIOS sürümüm güncel. Formatladıktan sonra Windows bütün sürücüleri bulduğu için manuel olarak hiçbir sürücü yüklemedim.
Minidump dosyasının linkini veriyorum, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
minidump.rar

Chrome 64 Bit'e geçer misiniz ?
Google Chrome Canary'den mi söz ediyorsunuz?
Chrome'un 64 bit versiyonunu kullandığımı düşünüyordum, görev yöneticisinde isminin yanında "(32 bit)" ibaresi görünmüyor fakat program Program Dosyaları (x86) klasörüne kurulmuş.
Kafam karıştı doğrusu. Chrome Browser adresinden indirmiştim, "Windows 10/8.1/8/7 64-bit için" olan versiyonunu.

Mikail Bey yine Chrome kullanırken birden 4 sekmede "Hay aksi! Bu Web Sayfası görüntülenirken bir hata oluştu." hatasını aldım. Sayfayı yeniledim, tekrar aynı hatayı aldım daha sonra Google Chrome yanıt vermeyi kesti ve ardından yine bir MEMORY_MANAGEMENT hatası aldım. :(
minidump2.rar

VLC Media Player ile film izlerken yine bir mavi ekran hatası aldım,bu defa diğerlerinden farklı.
POOL_CORRUPTION_IN_FILE_AREA. Minidump dosyasını veriyorum. Yardım ederseniz sevinirim,teşekkürler.
minidump3.rar

Bir MEMORY_MANAGEMENT daha.
minidump4.rar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı