Windows 10 Mobile Çıktı

SuleymanASCI

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Windows 10'a yükseltebilecek telefonlar ve cihazlar: Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501

Bu cihazlardan birine sahipseniz yapmanız gereken Upgrade Advisor – Microsoft Mağazası'ndaki Windows Uygulamaları uygulamayı yükleyip denetlemeniz gerekiyor.

Kişisel tavsiye: Güncelleme yapmadan önce kişilerinizi yedekleyin bazı kişilerde sorun olduğu söyleniyor kişileri silinmiş. Güncelleme yaptıktan sonra ayarlar kısmından güncellemeyi bir daha kontrol edin eğer güncelleme yoksa ve hakkında kısmından sürüm yapısı 10586.164 ise telefonu sıfırlayıp kullanmaya başlamanızı tavsiye ediyorum. Mağazadaki bütün uygulamalı ilk baş güncellemeyi unutmayın performansı baya etkiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
acaba lumia 630 modeline ne zaman gelecek bilgisi olan varmı acaba ?
Lumia 1520,
Lumia 930,
Lumia 830,
Lumia 735,
Lumia 730,
Lumia 640,
Lumia 640 XL,
Lumia 638 (1GB),
Lumia 636 (1GB),
Lumia 635 (1GB),
Lumia 540,
Lumia 535,
Lumia 532,
Lumia 435,
Lumia 430,
BLU Win HD,
BLU Win HD LTE ve
MCJ Madosma Q501

Windows 10 Mobile güncellemesini sadece bu cihazlar alacak.

Şimdilik gelmeyecek. Gelmesi için imza toplanıyor, imzalayarak katkı sağlayabilirsiniz.

Microsoft Türkiye: Windows 10 Mobile Tüm Lumialarda Kullanılabilir Olsun Whether Lumia Can Be Used In All Windows 10 Mobile

Arkadaşlar Şahsen ben Lumia 930 a yükledim. Upgrade Advisor ile. Ancak telefonda inanılmaz donmalar, ağırlaşmalar başladı. Çoğu programı kullanamaz olduk. Yapmayın.

Arkadaşlar Şahsen ben Lumia 930 a yükledim. Upgrade Advisor ile. Ancak telefonda inanılmaz donmalar, ağırlaşmalar başladı. Çoğu programı kullanamaz olduk. Yapmayın.
930 için yüklemeyin deniliyor. Video çekerken ses kaydetmiyormuş. Cihaz hantallaşıyormuş. Bana kalırsa Microsoft büyük tepkiyle karşılaştığı için 17 Mart'ta yayımladı. Yoksa tam olarak final sürümüne daha var. Maksat susturmak. Onu da pek beceremedi ama neyse. Zaten en son İnsider sürümünü "Final " diye verdiler.

Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Artık gerçekten cılkı çıktı işin. Türkiye'ye lumia ların geldiği ilk günden beri ısrarla lumia kullanıp şimdi toparladı az kaldı toparlayacak diye diye direndik ama insanları aptal yerine koymaktan başka bir şey de yapmadılar. 950 den bir önceki amiral gemisi telefon alınan ilk büyük güncellemede bu kadar hantallaşıyor, uygulamalar kullanılamaz hale geliyorsa bu gerçekten yazıktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı