Windows 10 MSI H270 Gaming M3, Gaming APP açılmıyor

SkyVayne

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Gaming App'i uzun süre kullanmadığım için silmiştim. Şimdi anakartıma RGB LED bağlamaya karar verdim. Ve Gaming App'i indirdiğimde çalışmadığını gördüm. Program görev yöneticisinde açık görünüyor ve sağ alt kısımda simgesi de görünüyor. Fakat %30 kadar işlemciyi yoruyor ve program pencere olarak açılmıyor. Bu sorunu araştırırken Msi Mystic Light diye bir program olduğunu da öğrendim. Ama o program da Gaming App'in uzantısı olarak çalışıyor sanırım, ayrıca bir program olarak onu indiremedim. Ve Gaming App'i de birkaç kere silip yükledim, eski sürümlerini de denedim, uyumluluk ile çalıştırmayı denedim ve sonuç değişmedi. Bunun bir çözümü var mıdır veya RGB led kontrolü için başka bir yazılım veya program kullanma şansım var mı? Windows sürümüm aşağıdadır.

winver_2018-06-06_16-29-03.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Msconfig üzerinde devre dışı olan bir uygulama veya hizmet yok. Verdiğiniz linkten programı tekrar kurdum fakat sonuç değişmedi.

Dosya Ekleri

• Taskmgr_2018-06-10_15-45-22.png
    Taskmgr_2018-06-10_15-45-22.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 33
Görev yöneticisindeki "wallpaper64" dosyası nedir ? Bilmiyorsanız VirusTotal üzerinden konumunu seçerek taratın.

Uygulamayı tekrardan kaldırın. CCleaner ile süprüntü ve kayıt girdisi temizliği yapın. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Tekrardan kurun.

''wallpaper64'' dosyası steam üzerinden satın aldığım Wallpaper Engine programı.
CCleaner ile de çok kez temizleyip programı baştan kurdum. Maalesef sonuç değişmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı