Windows 10 N ve Home Single Language Nedir?

Orhun123

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben yeni dizdiğim PC'ye windows yükleyeceğim fakat anlamadığım bir şey var. Technopat'ın makalesini okudum, videosunu izledim olayı anladım fakat verdikleri linke (Windows 10'u Ä°ndirin) ilk bilgisayardan girdim aracı indirdim indirme seçeneklerine baktım ve 2 seçenek vardı (Windows 10 ve Windows 10 Home Single Language). Mobilden girdiğimde ise 3 seçenek vardı (Windows 10, Windows 10 N ve Windows 10 Single Language).

Şimdi ilk sorum Windows 10 N, Windows 10 Single Language, Windows 10 Home Single Language ve Windows 10 arasındaki farklar nedir ?

Diğer bir sorum ise microsoftun sitesinde Windows 10 Pro ve Home türleri satılıyo ben home alırsam hangi Windows 10 türünü indirirsem indireyim aktif edebilecek miyim ?

Bunlarda resimler:

Bilgisayar :

2.png

Telefon:

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 seçeneği Windows 10 Pro, Home, Education ve Enterprise sürümlerini kapsar. Home Single Language ise dili değiştirilemeyen Windows 10 sürümüdür. Eğer Windows 10 Home satın alırsanız Windows 10 seçeneğini indirmelisiniz.

Hangi sürümün anahtarını kullandığınıza bağlı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı