Windows 10 nasıl format atılır?

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
16 GB'lık USB var.
Nasıl format atarım.
Format hakkında hiçbir bilgim yok.
Videolara baktım Boot menüsü bende farklı.

İkisi de aynı bu arada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İkisi de aynı bu arada.

Hocam bir sorun var sanıyorum. Arkadaş videolar izlemiş ama Boot menüsü farklıymış. Öyle yapılacağını onun da bildiğini sanıyorum.

Acer.
1.windows Boot Manager 2.HDD: Toshiba bilmem ne 3.atapi CD-ROM: Bilmem ne 4.USB fdd: 5.network Boot -IPv4 6.USB HDD: 7.USB CD-ROM: 8.network BOOT-IPV6
Böyle bir sıralama var.

Hocam USB'nizi en üste alıp kaydedip BIOS'tan çıkacaksınız. Format o şekilde başlayacak. Gerisini adım adım videolardan takip edebilirsiniz. Bu zaten videolarda da anlatılıyor.

Bu

Dosya Ekleri

• 1615120866208-1802501149.jpg
    1615120866208-1802501149.jpg
    297,6 KB · Görüntüleme: 21
Secure Boot'u Disabled yapın. Sonra aşağıdaki seçeneklerin en üstüne format için ayarladığınız USB'nizi getirin. Bu arada USB'nizi format için hazırladınız, değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı