Windows 10 nasıl format atılır?

Hocam alta tıklamayacaksınız zaten. F5 ve F6 kullanaraktı galiba, yukarı çıkarıp indirebilirsiniz. Videolarda detaylı olarak anlatılıyor.

Hocam bir de ben Windows yükleme aracını kullanarak Windows. ISO yaptım ve onu belgelere kaydettim.

Hocam bir de ben Windows yükleme aracını kullanarak Windows. ISO yaptım ve onu belgelere kaydettim.

Hocam ama siz hiç video vs. izlemeyip nasıl yapılacağına bakmamışsınız. Bakın internette format atmak için sizi yönlendiriyorlar. Nasıl yapacağınız falan anlatılıyor. Lütfen hiç atlamadan şu videoyu izleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ama siz hiç izlememişsiniz ki video. Bakın internette format atmak için sizi yönlendiriyorlar. Nasıl yapacağınız falan anlatılıyor. Lütfen hiç atlamadan şu videoyu izleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam.

Hocam ama siz hiç video vs. izlemeyip nasıl yapılacağına bakmamışsınız. Bakın internette format atmak için sizi yönlendiriyorlar. Nasıl yapacağınız falan anlatılıyor. Lütfen hiç atlamadan şu videoyu izleyin:

Kendi bilgisayrımdaki ISO'yu seçsem olmaz mı?
ISO'yu USB'ye mi atacağım.
USB çıkmadı.
Videodaki her şeyi yaptım ama.

Dosya Ekleri

• 20210307_160925.jpg
    20210307_160925.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı