Windows 10 nasıl kurulur?

RealisticSir

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayara format atmak istiyorum fakat bunu bile tam olarak bilmiyorum. YouTube'dan baktığımda ise bazı kişiler USB ile alakalı şeyler derken bazı kişiler de USB'nin adını ağızlarına bile almıyorlar. Acaba nasıl format atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
En sağlıklısının bu olduğunu düşünüyorum. Gayet anlaşılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendim de bu şekilde kuruyorum.

Bilgisayara format atmak istiyorum fakat bunu bile tam olarak bilmiyorum. YouTube'dan baktığımda ise bazı kişiler USB ile alakalı şeyler derken bazı kişiler de USB'nin adını ağızlarına bile almıyorlar. Acaba nasıl format atabilirim?
Öncelikle 8 GB boyutunda bir USB alın. Windows 10 İSO dosyası ve rufusu indirin. Rufusla USB 'ye İSO dosyasını yazdırıp bios ayarlarından usb'yi seçin

İlk defa biçimlendirecek ya. BIOS var, Rufus var.

Var eee neresi tehlikeli zaten silmeyecek mi bütün her şeyi. Baksın ilk önce anakartı UEFI destekliyor mu destekliyorsa UEFI BIOS'a geçer. Mesele o değil de bende bilmiyordum sizin gibi düşünüyordum youtubdan 2 video izledim öğrendim zaten detaylıca anlatılıyor.

Ayrıca hocam USB'siz kurulum kurulum değildir illa temiz kurulum yapacaksanız USB veya DVD kullanmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı