Windows 10 Neden 140 MB İndi?

Konuda anlatıldığı gibi yapamadım ve direk dosyalarımda $Windows.BT yazarak aradım. Gizli olduğu için sadece 140 MB görünüyor olabilir mi?

Bu aracı çalıştırdım şuan ilerlemede. Fakat $Windows.~BT yerine $Windows.~WS diye bir klasör oluşturdu. Bir sorun olur mu ?

Peki bu aracı kullanınca da windows 10'u orijinal olarak mı kullanacağız? Kendi kendine indirmesi mümkün değil mi? İndirmezsem windows 10 kullanamayacak mıyım?

Ayrıca bilgisayarımdaki boş alan giderek azalıyor. 759 GB iken 757 GB'a düştü. Acaba indirme yapıyorsa da ben mi göremiyorum?

Arka planda indirme yapmakta. Uygulama yöneticisinde "Hizmet Ana Bilgisayarı" kısmında ağ durumundan indirme yaptığını gözlemleyebilirsiniz. Sistemi yeniden başlatıp bekleyebilirsiniz, Windows 10 gelecektir. Windows 7 ve 8'iniz orijinalse Windows 10'de orijinal olup etkinleştirilecektir.

Sorun çözüldü. Windows 10'u Alın uygulamasında indirmenin devam ettiği belirtilmiş.

Arkadaşlar indirmenin ilerleme durumunu kontrol ettiğimde windows 10 indirilemedi hatası alıyorum. Tekrar dene dediğimde ise 2585 MB indirmeye çalışıyor. Windows 10 bu kadar küçük mü?

Merhabalar arkadaşlar iyi günler. Herkesin de bildiği Windows 10 artık çoğu bilgisayarlar tarafından indirilmeye başlandı. Sizce benim bilgisayarım Windows 10'u indiriyor mu ?

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    321,6 KB · Görüntüleme: 596
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı