Windows 10 neden ekran karıncalanmış gibi oluyor?

Umut_2

Femtopat
Daha fazla  
IMG20230205190136.jpg

Ekran niye böyle oluyor? Bilgisayarı açınca kilit ekranı yerine böyle bir şey geliyor. Ekran neden böyle oluyor?

Bilgisayarımın modeli Asus Notebook S400CA kart farklı monitörde denenmedi

Ekranı kullanamıyorum ekran tamamen bozuldu

Eki Görüntüle 1658518
Ekran aynı böyle
İçerisinde dahili grafik birimi var. Fazla zorlanmadıysa böyle duruma gelme imkanı yok. Dizüstü bilgisayarınızın LCD ekranı bozulmuş olabilir mi?

Laptopunuzun HDMI veya VGA çıkışından başka bir monitöre bağlamayı deneyin. Monitörde sıkıntı yoksa, ekran arızalı demektir.

İçerisinde dahili grafik birimi var. Fazla zorlanmadıysa böyle duruma gelme imkanı yok. Dizüstü bilgisayarınızın LCD ekranı bozulmuş olabilir mi?

Laptopunuzun HDMI veya VGA çıkışından başka bir monitöre bağlamayı deneyin. Monitörde sıkıntı yoksa, ekran arızalı demektir.
Aaaa evet dün HDMI ile başka bir cihaza bağlamıştım

Sizin dediğinizi uygulayacağım

Aynı görüntüyü mü alıyordunuz? Birde bu Windows 10 işletim sistemini kurunca mı olmaya başladı?
Hayır dün televizyona bağlayınca ekran gayet güzel çalışıyordu ama ne olduysa HDMI kablosunu çıkarıp bilgisayarı kapattıktan sonra oluştu

Geri
Yukarı