Windows 10 OBS siyah ekran sorunu

MızraklıAdam

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün yayın açacaktım ki bir şey fark ettim. OBS'de ekran yakalama ekliyorum siyah ekran çıkıyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
OBS Studio uygulamasını sağ tıklayıp Özellikler dediğinizde Hedef yazan yol kısmına
Kod:
-allow-opengl
ekleyip dener misin?
1586861138520.png

Merhaba, Tüm Ayarlar>Sistem>Monitör>Grafik Ayarları>Göz At> OBS şeçilip tanıtılacak. >Oradan Güç Tasarrufu Modu seçilecek. Dahili grafik kartını tanıtacaksınız.
Uygulamaya sağ tıklayıp şu adımları takip edebilirsin.
Grafik işlemciyle çalıştır>Entegre grafik
Bu yöntem çoğu zaman işe yaramıyor maalesef. Sistem ayarlarından girilerek bu problem ortadan kalkıyor.

Resimli anlattım böyle yapınca olması gerek.
Bunlar zaten yapılıysa üstteki yorumlarla ilgilidir.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    184 KB · Görüntüleme: 164
  • 2.png
    2.png
    13,4 KB · Görüntüleme: 160
  • 3.png
    3.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 153
  • 4.png
    4.png
    13,5 KB · Görüntüleme: 151
  • 5.png
    5.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 158
Merhaba, Tüm Ayarlar>Sistem>Monitör>Grafik Ayarları>Göz At> OBS şeçilip tanıtılacak. >Oradan Güç Tasarrufu Modu seçilecek. Dahili grafik kartını tanıtacaksınız.

Bu yöntem çoğu zaman işe yaramıyor maalesef. Sistem ayarlarından girilerek bu problem ortadan kalkıyor.
Aynı sorunu yaşadım ve bu şekilde çözdüm.

Biraz geç oldu kusura bakmayın. Tüm ayarlar kısmı nerede?

Geri
Yukarı