Windows 10 OEM anahtarı için site önerisi

BugraKaraman

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım bilgisayara crack kurmak istemiyorum ve gidip de Windows'a 1200 TL falan da vermek istemiyorum. Bana OEM Key satan güvenli bir site önerisi yapabilir misiniz?
Yazılımbudur nasıl bu arada?

Lisans burada ve sağlam lisanstan başka site önermem. Ama size kesin önerebileceğim sağlamlisans olacaktır. Müşteri desteği güzel. Yeni laptop sipariş ettim. Geldiği zaman Windows 10 kurup bende Key alacağım. İyi Technopat'lar.
Yeni aldığım bilgisayara crack kurmak istemiyorum ve gidip de Windows'a 1200 TL falan da vermek istemiyorum. Bana OEM Key satan güvenli bir site önerisi yapabilir misiniz?
Yazılımbudur nasıl bu arada?

Yazılımbudur pek iyi değil.

Yazılımbudur nasıl bilmiyorum ama siteyi arattığımda ilk sıralarda sikayetvar.com' dan şikayet olunca pek güvenilir olmuyor. Bunu söylemek istedim.

Lazımbana üzerinden alacaktım fakat gönderdiğim mesajlara alakasız cevaplar geldiği için vazgeçtim. GittiGidiyor'da 20₺ civarına yakalarsam almayı düşünüyorum. Önceden satılıyordu ama son zamanlarda 100₺ civarına satılmaya başladı.

Lazımbana sitesinden daha önce 4 5 defa aldım lisans fakat bir tanesinde sorun çıktı, müşteri hizmetleri ile görüştüm ve sorunum çözüldü. 5 liralık şeyler işe yaramaz diye düşündüm ama 1 yıldan fazla süredir sorunsuz kullanıyorum. Sık sık format atan biriyim, format sonrası otomatik etkinleşiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 40
Lazımbana sitesinden daha önce 4 5 defa aldım lisans fakat bir tanesinde sorun çıktı, müşteri hizmetleri ile görüştüm ve sorunum çözüldü. 5 liralık şeyler işe yaramaz diye düşündüm ama 1 yıldan fazla süredir sorunsuz kullanıyorum. Sık sık format atan biriyim, format sonrası otomatik etkinleşiyor.
Yanlışlıkla hesabı sildim ve sonrasında desteğe mail attım. Sürekli şifre sıfırlama gönderdik diyorlar. Diyorum hesap silindi ve e-posta adresimi tekrar yeni üyelikte kullanmak istiyorum ama yok hala ısrarla şifre sıfırlama atıyorlar.

Geri
Yukarı