Windows 10 OEM Key alınır mı?

Palamutkafali

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Organizasyon sorunlusu
Arkadaşlar bu lisansbudur yazılımbudur gibi sitelerden günümüzde OEM Key satın alınır mı? Şikayetvar sitesinde dolu şikayet var hakkında kimileri yollamadığını söylemiş, kimileri mak sürüm yolladıklarını söylemiş, kimileri geçersiz olduğunu söylemiş. Yakın zamanda alıp tecrübe eden var mı? Ona göre alıp temiz kurulum yapacağım PC'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce başka bir arkadaş da sormuş.

Link aşağıda 15 gün oldu alalı sorunsuz.

Ne kadar sürede yolladılar bir de OEM sürüm mü yoksa mak mı yollarılar ona göre şu an Home sürümünü alacağım.

Ben 3 cihazımda kullandım. Hiç sıkıntı çıkmadı. Almışken Pro alın derim.

Az önce Home kurdum bilgisayara Pro'da arka planda gereksiz şeyler çalışıyoe diye.
Hocam 5 dakika sürmedi haftaiçi satınalmıştım.

Direkt mail olarak atıyorlar Key'i Retail olarak geldi.

Çok teşekkürler hafta içi çalışma saatlerinde Home sürümünü alacağım o zaman ben de sağ olasın.

Arkadaşlar bu lisansbudur yazılımbudur gibi sitelerden günümüzde OEM Key satın alınır mı? Şikayetvar sitesinde dolu şikayet var hakkında kimileri yollamadığını söylemiş, kimileri mak sürüm yolladıklarını söylemiş, kimileri geçersiz olduğunu söylemiş. Yakın zamanda alıp tecrübe eden var mı? Ona göre alıp temiz kurulum yapacağım PC'ye.

10 ₺ ya da 20 ₺ gibi ucuz yerlerde satılan keylere güvenmemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı