Windows 10 OEM Lisans Kodun Farkı Nedir?

Starbound

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Windows 10 OEM lisans kodlarını 25-40 TL civarı piyasada dolaşıyor. Bu kodları satın aldığımda beni ne gibi sürprizler bekliyor?

Anlayışınız için teşekkür ederim...

Herhangi bir sürpriz beklemiyor. Kodu alıyorsunuz, bilgisayarınıza yazıyorsunuz. Orijinal Windows sahibi oluyorsunuz. Sadece tek bir sıkıntısı var. Başka bilgisayarlarda bu kodu kullanamazsınız. Sadece bir bilgisayar için geçerli.

Orijinal Windows 10'u 30 40 TL gibi bir fiyata alman gibi bir sürpriz bekliyor. %100 orijinaldir ve Microsoft'un çıkardığı bütün güncellemelerden tam destek alırsın. Fiyatının ucuz olması tek kullanımlık olduğu için. Yani anakartına gömülüyor ve anakart değiştirene kadar kullanabiliyorsun.

Şu konuda da anlatmıştım: Günlük Kullanıcılar İçin Neden Kutulu Windows Önermiyoruz?

Orijinal Windows 10'u 30 40 TL gibi bir fiyata alman gibi bir sürpriz bekliyor. %100 orijinaldir ve Microsoft'un çıkardığı bütün güncellemelerden tam destek alırsın. Fiyatının ucuz olması tek kullanımlık olduğu için. Yani anakartına gömülüyor ve anakart değiştirene kadar kullanabiliyorsun.

Şu konuda da anlatmıştım: Günlük Kullanıcılar İçin Neden Kutulu Windows Önermiyoruz?

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler, bu bilgiler beni çok aydınlattı. Bu kodları en ucuza satan satıcıdan almam en mantıklısı, güvenirliği pahalı satan ile eşit seviyedeyse. Yanlışım varsa beni uyarın lütfen.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler, bu bilgiler beni çok aydınlattı. Bu kodları en ucuza satan satıcıdan almam en mantıklısı, güvenirliği pahalı satan ile eşit seviyedeyse. Yanlışım varsa beni uyarın lütfen.
Yanlışın yok. Satıcının güvenilir olduğuna dikkat edin sadece. Satışının fazla olmasına ve memnuniyetine falan bakın.

Bende satın almayı düşünüyorum hocam, hangi siteden satın almamı önerirsiniz?
Ben şuan itibariyle 170 referans bulunan, bir donanımhaber kullanıcısından almaya hazırlanıyorum. Ödemeyi steam wallet ile kabul etmesi, iletişim bilgilerini eksiksiz vermesi ilgimi çekti.
Bayram dolayısıyla satışı şuan durdurdu. Yarın sabahtan itibaren kod satışlarına devam edeceğinden şüphem yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı