Windows 10 Özellik Güncellemesi 19041.572'den Sonra kilitlenmeler

tunasahinn

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarıma 19041.572 güncellemesini yüklediğimden beri takılmalar hissediyorum. Masaüstünü yenilemek istiyorum, simgeler yenilendikten 5 dakika sonra geliyor. Masaüstünden herhangi bir dosyayı seçtiğimde sistem kilitleniyor. Çok nadir de olsa Zoom toplantılarına katılırken program kilitleniyor 20 dakika boyunca kendine getiremiyorum. Kısacası her şey bu güncellemeyle başladı ve bilgisayarımın performansı düştü. Bununla ilgili ekstra bir güncelleme var mıdır acaba? Bütün sürücülerim de güncel bu arada.

Merhabalar, bilgisayarıma 19041.572 güncellemesini yüklediğimden beri takılmalar hissediyorum. Masaüstünü yenilemek istiyorum, simgeler yenilendikten 5 dakika sonra geliyor. Masaüstünden herhangi bir dosyayı seçtiğimde sistem kilitleniyor. Çok nadir de olsa Zoom toplantılarına katılırken program kilitleniyor 20 dakika boyunca kendine getiremiyorum. Kısacası her şey bu güncellemeyle başladı ve bilgisayarımın performansı düştü. Bununla ilgili ekstra bir güncelleme var mıdır acaba? Bütün sürücülerim de güncel bu arada.

Dostum benim PC boşta kitleniyor resetlemezsem düzelmiyor. Sende bu şekil ya da benzer sorun var mı? Oyunda kitlenme yapmıyor.

20H2'ye geçmeyi deneyebilirsiniz:

Merhaba sorun BIOS sürümünden kaynaklanıyor olabilir. BIOS'unu güncelleme şansın var mı?
Aldıktan sonra bir kere BIOS geldi güncelledim. Üreticinin son BIOS'u yüklü sistemde.
20H2'ye geçmeyi deneyebilirsiniz:

Destek için teşekkür ederim, yavaşlık sorunu çözüldü fakat yenileme sorunu halen devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı