Windows 10 OneDrive kapatınca konum kullanılamıyor hatası

deprisee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayara Windows 10 olarak temiz bir format attıktan sonra gereksiz bulduğum için OneDrive'ı kapattım ve kaydettiği dosyaları sildim. Şimdi masaüstüne girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Nedeni ne olabilir?

resim_2022-08-18_221816828.png

Pencere içinde sorunuzun cevabı mevcut. Masaüstü'nün konumu OneDrive altında olduğu için ve siz de OneDrive'ı sildiğiniz için oldu yani.
Çözüme gelirsek, masaüstüne sağ tıklayın.
Özellikler > Konum'dan "Masaüstü konumunu " C:\Users\cemck\Masaüstü " şeklinde yazıp uygula yapın

Pencere içinde sorunuzun cevabı mevcut. Masaüstü'nün konumu OneDrive altında olduğu için ve siz de OneDrive'ı sildiğiniz için oldu yani.
Özellikler > Konum'dan "masaüstü konumunu " C:\Users\cemck\Masaüstü " şeklinde yazıp uygula yapın.

Teşekkürler cevabınıza bakmadan önce kurcalayıp aynısını yapmıştım oldu ilgilendiğiniz için teşekkürler konu kilit.

Özellikler > Konum'dan "masaüstü konumunu " C:\Users\cemck\Masaüstü " şeklinde yazıp uygula yapın.

Windows 11 için nasıl yapacağız hocam.

Geri
Yukarı