Çözüldü Windows 10 oyuna girince fare imleci küçülüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunla alakalıdır sizlik sıkıntı yok bende RTX 2080 Ti kullanıyorum bende de küçük her oyunda oluyorsa Windows ayarlarına girip oradan imleci büyütebilirsin.

Her oyunda oluyor. Masaüstünde normal ama önceden büyük olan oyunda da şimdi küçülüyor.

Bir oyunda mı oluyor her oyunda mı?

Her oyunda oluyor ama masaüstünde normal.

Oyunun kendi imleci küçüktür.

Önceden büyük imleçli olan oyunlarda, şimdi küçüldü.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Güncelleme yapınca GeForce Experience otomatik optimize etmiş. Çözünürlüğü de 3840x2160 yapmış otomatik olarak, oyun ayarlarından 1920x1080 yapınca düzeldi. Hepinize çok teşekkürler.
O oyundan oyuna değişkenlik gösterebilir masaüstü'nde normale bir sıkıntı yoktur ama ayarlamalarla sadece masaüstü fare imlece ayarlarını yapabilirsin oyunlarla ilgili birşey yapma imkanın yok maalesef.

oyunla alakalıdır sizlik sıkıntı yok bende rtx 2080 ti kullanıyorum bendede küçük her oyunda oluyorsa wşndows ayarlarına girip ordan imleci büyütebilrisin

Oyunla alakalıdır sizlik sıkıntı yok bende RTX 2080 Ti kullanıyorum bende de küçük her oyunda oluyorsa Windows ayarlarına girip oradan imleci büyütebilirsin.

Her oyunda oluyor. Masaüstünde normal ama önceden büyük olan oyunda da şimdi küçülüyor.

Bir oyunda mı oluyor her oyunda mı?

Her oyunda oluyor ama masaüstünde normal.

Oyunun kendi imleci küçüktür.

Önceden büyük imleçli olan oyunlarda, şimdi küçüldü.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Güncelleme yapınca GeForce Experience otomatik optimize etmiş. Çözünürlüğü de 3840x2160 yapmış otomatik olarak, oyun ayarlarından 1920x1080 yapınca düzeldi. Hepinize çok teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı