Windows 10 oyundayken bildirim paneli açılma sorunu

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Oyundayken bildirim paneli açılıp duruyor. Hangi tuşlara basınca açıldığını takip etmeye çalıştım. Anladığım kadarıyla boşluk tuşu ve W A S D tuşlarından biri veya ikisine basınca açılıyor. Bilinçli olarak her kombinasyonu denedim ancak açılmadı, normal bir şekilde oynarken oluyor sadece. Arkada sadece Team Viewer açık. Ayarlardan her yere baktım ancak bildirim kısayolu diye bir yer göremedim. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Klavyem bayağı eski bir klavye bu arada, yeni bir tane sipariş ettim de klavyeyle ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

@bytesbix Bilgilendirmeler için teşekkürler ancak bildirimleri kapatınca bildirim panelinin açılmasını engelleyemiyorum. Şimdi tekrar denedim, bir kez bile Windows tuşuna basmadan açıldı panel. Sanırım sorun klavyede.

@bytesbix
Yeni aldığım klavyede oyun modu var, oyuna geçince direkt Windows tuşlarını devre dışı bırakıyor, o sayılır mı?

Evet olur, "fn+Windows logo kilit resmi olacak" tuşlarına aynı anda basınca Windows uyarıları devredışı bırakıyor; bendeki klavyede o özellik var. Kalvye tuş bilgileri işine yarar.

.

Bu sorun çözüldü mü? Aynı problemi ben de yaşıyorum.
Sorun çözüldü mü? Aynı problemi ben de yaşıyorum. Oyun oynarken başıma bela oluyor.

Bildirim merkezi kısayolu internette "Win+N" olarak geçiyor ama oyun esnasında "N" tuşuna basma ihtimalim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı