Windows 10 Parola Girdikten Sonra Masaüstünün Gelmemesi

parthenios

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Windows 7 Samsung laptopumu 2 hafta önce windows 10 a yükselttim daha sonra usb ile sıfırdan temiz kurulum yapıp etkinleştirdim. İlk hafta hiçbir sorun yoktu ancak bilgisayarımı açıp ya da yeniden başlatıp parolamı yazıp girdiğimde masaüstü uygulamaları bir türlü gelmiyordu. Aynı usb'den tekrar yükledim formatladım ancak sorun hala devam ediyor. Masaüstü arka planı dışında ve görev yöneticisi dışında hiçbir şeyi kullanmama izin vermiyor. Başına böyle bir şey gelmiş olan ya da çözümü bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atıp yüklediğinize göre ya donanımsal bir sorun var ya da düşük bir ihtimal olsa da indirdiğiniz iso dosyasında sıkıntı olabilir. Ben sabit diskiniz de bozuk sektörler olduğu düşüncesindeyim. Sonuçta tekrar yüklediğinizde 1 hafta normal çalışması gerekirdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı