Windows 10 posta uygulaması kullanılır mı?

Proton Mail'in ücretli sürümüne geçmeniz gerekiyor, ücretsiz planda Windows Mail de dahil herhangi bir uygulamaya entegrasyon yapamazsınız.

Onun dışında, Windows Mail her postayı kabul eder. Tüm postaların çalışma mantığı aynıdır zaten, gerekli ayarlamaların yapılması yeterli. Bu yüzden o konuda bir sıkıntı yok. Outlook ve Google için de halihazırda kullanıyorum.

Proton Mail'in ücretli sürümüne geçmeniz gerekiyor, ücretsiz planda Windows Mail de dahil herhangi bir uygulamaya entegrasyon yapamazsınız.

Onun dışında, Windows Mail her postayı kabul eder. Tüm postaların çalışma mantığı aynıdır zaten, gerekli ayarlamaların yapılması yeterli. Bu yüzden o konuda bir sıkıntı yok. Outlook ve Google için de halihazırda kullanıyorum.

Hocam ücretli sürüme geçmezsem Windows Mail kullanamayacak mıyım? Mail gelip gitse yeterliydi.

Hocam İsviçre'den bahsediyoruz. Gizlilik çok önemli.

Para ödeyerek yükseltme yapabilirsiniz. 500 MB alanınız var ücretsizde. Benim için sorun olmuyor gelen
mailleri pek tutmadığım için. Ayrıca yükseltme yaparak Proton Drive vs. kullanabilirsiniz.

Hesabı kaybetmemeye dikkat edin. Ben daha önce hesap ile ilgili soruları yanıtlayarak hesabımı kurtardım. Eski gelen mailleri göremiyorsunuz böyle bir durumda.

Kısaca paralı olsa bile değer. Mükemmel bir şey.
Hocam tam olarak ne soruyorlar şifreyi kaybetmeniz durumunda? Hesap açış tarihi vs. istiyorlarsa kaydedeyim bir yere bu tarz bilgileri.

Geri
Yukarı