Windows 10 Pro 3,30 ₺

Merhaba, az önce kodum elime ulaştı ve aktifleştirme işlemini gerçekleştirdim.
Size verilen ürün kodunu aktifleştirme kısmına giriyorsunuz onu yaptıktan sonra telefonla aktifleştir kısmında bulunan ürün numarasını WhatsApp'tan kendilerine ilettiğiniz zaman size onaylamak için bir kod daha veriyorlar açılan alana o kodu yazdığınız zaman ürününüz aktif oluyor.

1670336061471.png

1670336397609.png

Size verilen ürün kodunu aktifleştirme kısmına giriyorsunuz onu yaptıktan sonra telefonla aktifleştir kısmında bulunan ürün numarasını WhatsApp'tan kendilerine ilettiğiniz zaman size onaylamak için bir kod daha veriyorlar açılan alana o kodu yazdığınız zaman ürününüz aktif oluyor.

Eki Görüntüle 1595048

Eki Görüntüle 1595049

Hocam kısmı ürün anahtarı kısmını sansürleyin ne olur ne olmazdan, ve dediğim gibi gerçekdende RT key.

Ben bundan 3 yıl önce 4 liraya mı ne almıştım. Eski bilgisayarıma da yeni bilgisayarıma da o keyleri kullandım. Sorunsuz bir şekilde aktive etti. Eski bilgisayarıma defalarca farklı işletim sistemleri yükleyip en son yine Win 10 Pro kurduktan sonra hala lisanslı görüyordu.

Eki Görüntüle 1595048

Eki Görüntüle 1595052
Merhaba size gmailden mi ürün kodu verildi? Alalı 24 saat oldu hala ses seda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı