Windows 10 Pro 3,30 ₺

Hocam milletimizin kronik hastalığıdır bilgisi olmadığı konularda "bu iş aklıma yatmadı, kesin böyledir" diye ahkâm kesmek. Microsoft'un kendi destek sayfasında kendi personeli tarafından yazılmış "evet bu anahtarlar yasaldır, donanımlarla birlikte OEM'lere verilen anahtarlardır ancak ilk kurulduğu donanımla çalışır" cevabı var. Windows 10 çıktığından beri bu anahtarlardan 8-10 tane aldım, arkadaşlarma aldırdım. Bir tanesi bile sonradan patlamadı. Ayrıca Windows'ta Microsoft hesaplarınızla oturum açarsanız ve tarayıcıdan Microsoft Account sayfanıza giderseniz cihazlarınızın lisanslı bir şekilde kayıtlı olduğunu görürsünüz.
Bunlara rağmen hâlâ içine sinmeyen varsa Google'da KMSpico ve türevlerini aratıp bilgisayarında ne olduğunu bilmediği Exe'leri çalıştırmaya devam edebilir:
Herkes köprüsünü kendisine saklasın.

Geçmişte gördüğüm yanıtı aradım, onu bulamadım ama şunu buldum:

Bu soruya verdiği yanıtta Monica Cam demiş ki, "Retail anahtarınızı başka bir bilgisayara taşıyabilir ve Microsoft'tan destek almaya devam edebilirsiniz". OEM lisanslarla ilgili olarak kendisinden 4 gün önce yanıt veren Andre Da Costa'yı yalanlamamış, onun aksine bir iddiada bulunmamış.
Yani bu 3.5 liraya satılan keyler sorun yaratmıyor öyle mi? Daha öncede bahsettiğim gibi muhtemelen daha önce kullanılmış keyler ve tekrar satıcı tarafından aktif ediliyor yanlış mıyım?

Aynı kodu 100 kişiye satıyorlar hocam. Tek kullanımlık değil bu keyler. Sanırım eğitim kurumu olduğunuzu doğrulayınca windows böyle bir
kod veriyor bu da öyle bir kod birsürü bilgisayarda aktifleştirilebiliyor ama patlaya da bilirsiniz kod iptal edilirse. Onun dışında korsan olarak keylemekten bir farkı yok bunların çoğunun mak key veriyor %80 i . keyleme mantığı da mak ile aynı zaten gereksiz 3.5 tl nizi kaptırmayın gidin bi çikolata yiyin.
Emin ol çikolatalar bundan daha zararlı.

Amma uydurdunuz aga. Çok büyük sırlarınız var. Hepsini ele geçirecekler.

Son düzenleme:
Hocam milletimizin kronik hastalığıdır bilgisi olmadığı konularda "bu iş aklıma yatmadı, kesin böyledir" diye ahkâm kesmek. Microsoft'un kendi destek sayfasında kendi personeli tarafından yazılmış "evet bu anahtarlar yasaldır, donanımlarla birlikte OEM'lere verilen anahtarlardır ancak ilk kurulduğu donanımla çalışır" cevabı var. Windows 10 çıktığından beri bu anahtarlardan 8-10 tane aldım, arkadaşlarma aldırdım. Bir tanesi bile sonradan patlamadı. Ayrıca Windows'ta Microsoft hesaplarınızla oturum açarsanız ve tarayıcıdan Microsoft Account sayfanıza giderseniz cihazlarınızın lisanslı bir şekilde kayıtlı olduğunu görürsünüz.
Bunlara rağmen hâlâ içine sinmeyen varsa Google'da KMSpico ve türevlerini aratıp bilgisayarında ne olduğunu bilmediği Exe'leri çalıştırmaya devam edebilir:
Herkes köprüsünü kendisine saklasın.

Geçmişte gördüğüm yanıtı aradım, onu bulamadım ama şunu buldum:

Bu soruya verdiği yanıtta Monica Cam demiş ki, "Retail anahtarınızı başka bir bilgisayara taşıyabilir ve Microsoft'tan destek almaya devam edebilirsiniz". OEM lisanslarla ilgili olarak kendisinden 4 gün önce yanıt veren Andre Da Costa'yı yalanlamamış, onun aksine bir iddiada bulunmamış.
Hocam, şu senaryoda; bilgisayarını satabilirsin ve satın alan kişi bilgisayarın içindeki windows işletim sistemini kullanmaya devam eder ve bu artık ona aittir.

Sorun şu bu key kodları insanların bilgisayarlarının içinden çalınmış key kodları olması. Size satanların aynı key kodunu farklı birine daha satana ya da bu key kodu ile farklı birileri etkinleştirme yapana kadar güvenilir. Sonrasında Windows'u Etkinleştir Etiketini tekrar görürsünüz. Bu key kodlarının uzunca listeleri korsan key sitelerinde bulunmaktadır. Anahtarların Google aramalarında çıkmaması bir şeyi değiştirmez.

retail key nedir?
Retail KEY/Lisans Nedir? Retail, perakende anlamına gelmektedir. Retail lisanslar Microsoft hesabına işler ve OEM lisansların tersine birden fazla bilgisayarda kullanılabilir fakat aynı anda kullanım gerçekleştirilemez.

Sonuç olarak ucuz mu?
-ucuz.
Ama bedava ucuzdan daha ucuzdur.

Emin ol çikolatalar bundan daha zararlı.
Çikolatanın faydaları var mıdır?

çıkolata yararları ile ilgili görsel sonucu

Çikolatanın başlıca faydalar şunlardır;

· İçinde bulunan flavonoidler ve potasyum sayesinde tansiyonun düşmesine yardımcı olur. · Kanser hücrelerini azaltır. · Enerji verir. · İçinde bulunan ve rahatlatıcı bir etkisi olan triptofan sayesinde stresi azaltır, mutluluk verir.

Son düzenleme:
@G3BEN mesajıma beğenmedim atmışsınız fakat Windows 10 keyleri Windows 11 dede kullanılabiliyor, ister araştırma yapın istersenizde kanıtlayım satıcıdan aldığım Windows 10 Home kodunu Windows 11 de etkinleştirdiğimi.

Hocam ben aldım güvenilir.
Custom ISO önermişsiniz o nedenle beğenmedim. Yoksa ki haklısınız ben Windows 7 den beri yükseltme yapıyorum. 😄

Sorun şu bu key kodları insanların bilgisayarlarının içinden çalınmış key kodları olması. Size satanların aynı key kodunu farklı birine daha satana ya da bu key kodu ile farklı birileri etkinleştirme yapana kadar güvenilir. Sonrasında Windows'u Etkinleştir Etiketini tekrar görürsünüz. Bu key kodlarının uzunca listeleri korsan key sitelerinde bulunmaktadır. Anahtarların Google aramalarında çıkmaması bir şeyi değiştirmez.
Hayır çalınmış anahtarlar değiller. OEM anahtarlar, adı üstünde, Microsoft tarafından donanım üreticilerine veya perakendecilere toplu olarak satılan anahtarlardır. Hani gidip mağazadan yeni bir laptop aldığınızda içinde Windows kurulu ve lisanslı olarak gelir, ancak size bir CD/DVD veya lisans anahtarı vermezler. Çünkü onlar da OEM anahtarı ile etkinleştirilen bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlarla Microsoft'tan canlı yardım almaya çalıştığınızda genellikle "bu ürüne destek veremiyoruz" derler. Canlı desteği sadece kutuyla alınan o pahalı lisanslarda verirler. Microsoft bu anahtarları satarken "ben sana 1000 adet anahtar vereceğim, ama senin elinde 1000 adet bilgisayar var mı, bir ispatla bana" demiyor doğal olarak, kimse bununla uğraşmaz. Bu sayede elinde donanım olmasa da binlerce retail key alabiliyorsun.

Bazı durumlarda, alınan anahtarın ilk etkinleştirme esnasında "bu anahtar daha önce etkinleştirilmiş" uyarısı gelmesi ise anahtarı satan kişilerin anahtarları uzunca bir excel tablosunda tutuyor olması ve satılan anahtarların takibini iyi yapamıyor olması.
2016'dan beri kullandığım 4 anahtar da patlamadı, üstüne hepsinde Win11'e yükseltme yaptım.

Şimdi siz dilerseniz "aa demek böyleymiş" diyerek doğrusunu kabul eder, dilerseniz inandığınız bilgileri yaymaya devam edebilirsiniz, tercih size kalmış.

Hayır çalınmış anahtarlar değiller. OEM anahtarlar, adı üstünde, Microsoft tarafından donanım üreticilerine veya perakendecilere toplu olarak satılan anahtarlardır. Hani gidip mağazadan yeni bir laptop aldığınızda içinde Windows kurulu ve lisanslı olarak gelir, ancak size bir CD/DVD veya lisans anahtarı vermezler. Çünkü onlar da OEM anahtarı ile etkinleştirilen bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlarla Microsoft'tan canlı yardım almaya çalıştığınızda genellikle "bu ürüne destek veremiyoruz" derler. Canlı desteği sadece kutuyla alınan o pahalı lisanslarda verirler. Microsoft bu anahtarları satarken "ben sana 1000 adet anahtar vereceğim, ama senin elinde 1000 adet bilgisayar var mı, bir ispatla bana" demiyor doğal olarak, kimse bununla uğraşmaz. Bu sayede elinde donanım olmasa da binlerce retail key alabiliyorsun.

Bazı durumlarda, alınan anahtarın ilk etkinleştirme esnasında "bu anahtar daha önce etkinleştirilmiş" uyarısı gelmesi ise anahtarı satan kişilerin anahtarları uzunca bir excel tablosunda tutuyor olması ve satılan anahtarların takibini iyi yapamıyor olması.
2016'dan beri kullandığım 4 anahtar da patlamadı, üstüne hepsinde Win11'e yükseltme yaptım.

Şimdi siz dilerseniz "aa demek böyleymiş" diyerek doğrusunu kabul eder, dilerseniz inandığınız bilgileri yaymaya devam edebilirsiniz, tercih size kalmış.
2017 yılından beri bir Facebook sayfasında paylaşılmış lisans anahtarı ile windows 11 pro kullanan birisiyim, hatta format sonrası tekrar tekrar girmiyorum.
Evet elde kalan retail anahtarları satan firmalar mevcut.
Ama konu o değil. 3.50₺ lisans satan birine inanmayı tercih ediyorsanız bu da sizin sorununuz. Bu anahtarların korsan olduğu gerçeğini maskelemeye çalışmanız çok komik.
Yanıtımı "İnternette satılan Retail anahtarlar korsandır" şeklinde yorumlamanızın kasıtlı olduğunu düşünüyorum lütfen bu şekilde bir tavır göstermeyin. Burada tartışılan konu 3.50₺ windows 10 PRO lisansı.

Son düzenleme:
2017 yılından beri bir Facebook sayfasında paylaşılmış lisans anahtarı ile windows 11 pro kullanan birisiyim, hatta format sonrası tekrar tekrar girmiyorum.
Evet elde kalan retail anahtarları satan firmalar mevcut.
Ama konu o değil. 3.50₺ lisans satan birine inanmayı tercih ediyorsanız bu da sizin sorununuz. Bu anahtarların korsan olduğu gerçeğini maskelemeye çalışmanız çok komik.
😂😂😂
Ben mi maskeliyorum? Microsoft'un kendisi bile "bu anahtarlar çalıntı, kullanmayın" demiyor, "kullanabilirsiniz ama destek alamaz ve başka makinaya kuramazsınız" diyor. Siz Microsoft'a diyorsunuz ki "hayır yasal değil, araştırmanızı öneririm"
Redirecting
Tamam arkadaş, siz almayın. Kaynağı ve asıl sahibi belli olmayan çalıntı retail anahtarla kullanın ama yasal olarak satılan orijinal anahtarı almayın, tamam 😂 Çıkıyorum bu başlıktan, daha fazla uğraşamayacağım laf anlatmakla.

2017 yılından beri bir Facebook sayfasında paylaşılmış lisans anahtarı ile Windows 11 Pro kullanan birisiyim, hatta format sonrası tekrar tekrar girmiyorum.
Evet elde kalan Retail anahtarları satan firmalar mevcut.
Yanıtımı "İnternette satılan Retail anahtarlar korsandır" şeklinde yorumlamanızın kasıtlı olduğunu düşünüyorum lütfen bu şekilde bir tavır göstermeyin. Burada tartışılan konu 3.50₺ windows 10 Pro lisansı.

😂😂😂
Ben mi maskeliyorum? Microsoft'un kendisi bile "bu anahtarlar çalıntı, kullanmayın" demiyor, "kullanabilirsiniz ama destek alamaz ve başka makineye kuramazsınız" diyor. Siz Microsoft'a diyorsunuz ki "hayır yasal değil, araştırmanızı öneririm"
Redirecting
Tamam arkadaş, siz almayın. Kaynağı ve asıl sahibi belli olmayan çalıntı Retail anahtarla kullanın ama yasal olarak satılan orijinal anahtarı almayın, tamam 😂 Çıkıyorum bu başlıktan, daha fazla uğraşamayacağım laf anlatmakla.

Lütfen bilgisiz kısıtlı olduğu konularda insanlara laf anlatmaya çalışmayın.
Sizin muhatap olmanız gereken konu şurası: Windows 10 Retail key güvenilir mi?

Tekrar ediyorum Retail Anahtarlar gerçektir! Bu şekilde bir iddiamız olmadı.
3.50₺ satıldığı iddia edilen anahtarlar korsan sitelerden alınmış lisanslardır (gerçekten verirlerse). Etkinleştirebilir ancak farklı birine satarlarsa veya farklı kişiler aynı kodları kullanmak isterse sizin makineniz lisansı gider.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı