Windows 10 Pro Arama Butonuna Yazılanlar Çıkmıyor

Keremcem Efer

Hectopat
Daha fazla  
Sorun tam olarak şu: Oyunlar vs. gayet güzel çalışıyor hiçbir problem yok. Zira hesap makinesi ya da ayarlardan profilimdeki hotmail parolasının değiştirme ya da ekranın sol altındaki arama cubuğuna ya da normal Windows tuşuna bastığımızda yazı yazdığımız zaman yazdığımız şey aramada cıkması lazım ama bende klavyeye bastığım tuş cıkmıyor hiç bir şekilde işlem yapamıyorum. Klavyeyi Windows işleri dışında çalıştırıyor. Windows'da çalışmıyor dün akşam(16.04.2017 tarihinde) başladı bugün (17.04.2017 tarihinde) devam etmekte lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Windows uygulamalarında arama bölümü hiçbir şekilde çalışmıyor. 2 defa temiz 1703 numaralı sürümü kurdum ama sonuç aynı. Ne sanal klavye nede gerçeği hiçbir türlü yazı yazmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kesin çözüm olacaktır. Aynı sorun bendede vardı. Bu video ile çözmüştüm
Eğer Olmaz ise şunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu kesin çözüm olacaktır. Aynı sorun bendede vardı. Bu video ile çözmüştüm
Eğer Olmaz ise şunu deneyin:
Maalesef işe yaramıyor. İlk videoda ki sorun zaten yazabildiği halde arama sonucu çıkmaması. Biz oraya yazı yazamıyoruz. Sorun bu. Çeşitli çözüm yolları var ama hala çözebilmiş değilim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı