Windows 10 Pro bilgisayarda "Windows'u etkinleştir" yazısı nasıl gider?

Arkadaşlar birkaç aydır bilgisayarımda ilgili yazı çıkıyor, ondan nasıl kurtulurum?
En garantisi satın almak. 30-40 liraya OEM keyler vardı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyattan emin değilim sadece. Onun dışında sakın CMD ya da KMSpico adı verilen programlarla etkinleştirme yapma, tehlikeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En garantisi satın almak. 30-40 liraya OEM Key'ler vardı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyattan emin değilim sadece. Onun dışında sakın CMD'ya da KMSpico adı verilen programlarla etkinleştirme yapma, tehlikeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Maalesef KMSpico ile yaptım pişmanım.

Maalesef KMSpico ile yaptım pişmanım.
Hocam kaldırarak ve geçici bir çözüm bulabilirsiniz ama yüklediğiniz KMSpico eğer HWID ise tehlike yeni bilgisayar alana kadar geçmez.

@Sekolargg Mesajı siler misin? KMSpico videosu paylaşmışsın. Tehlikeli ve yasadışı bir şey. Ayrıca virüslü bir program. Attığım videoyu izleyebilirsin.

Ayrıca şuanda kurduğun için sen de tehlike altındasın. Programı kaldır. İmkanın varsa format at. Dua et HWID olmasın. HWID bir versiyon yüklediysen yeni bilgisayar alana kadar tehlike altındasın demektir.

Hocam kaldırarak ve geçici bir çözüm bulabilirsiniz ama yüklediğiniz KMSpico eğer HWID ise tehlike yeni bilgisayar alana kadar geçmez.

@Sekolargg mesajı siler misin? KMSpico videosu paylaşmışsın. Tehlikeli ve yasadışı bir şey. Ayrıca virüslü bir program. Attığım videoyu izleyebilirsin.

Ayrıca şu anda kurduğun için sen de tehlike altındasın. Programı kaldır. İmkanın varsa format at. Dua et HWID olmasın. HWID bir versiyon yüklediysen yeni bilgisayar alana kadar tehlike altındasın demektir.

Hocam bilmiyordum kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı