Windows 10 Pro Key tavsiyesi

evrem12

Centipat
Arkadaşlar 7 yıl sonra yeni bir sistem dizdim fakat site Windows 10 deneme sürümü yüklüyoruz dedi hiçte anlamam bu işlerden.
Bunu nasıl orijinal ürün yapabilirim Google'a yazınca bir sürü Key tarzı şey çıktı hangisi güvenilir vb nasıl anlarım yardımcı olur musunuz?
Bir de diyelim Windows 10 Home deneme sürümü yüklediler ama ben Pro istiyorum Pro Key alsam kendisi otomatik yükseliyor mu?

Son düzenleme:
Windows 10 ücretli bir yazılımdır, crackleme ya da deneme sürümünde kullanmak sisteminizi riske atabilir. 25₺ - 50₺ gibi fiyatlara satılan ve tek seferlik etkinleştirilebilen lisanslar ile sadece 1 seferliğine sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Ya da 390₺ ile 890₺ arasında sınırsız süreliğine 1 adet Windows 10 lisansı alabilirsiniz. Arkadaşın dediği gibi Yazılım Budur sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Windows 10 ücretli bir yazılımdır, crackleme ya da deneme sürümünde kullanmak sisteminizi riske atabilir. 25₺ - 50₺ gibi fiyatlara satılan ve tek seferlik etkinleştirilebilen lisanslar ile sadece 1 seferliğine sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Ya da 390₺ ile 890₺ arasında sınırsız süreliğine 1 adet Windows 10 lisansı alabilirsiniz. Arkadaşın dediği gibi Yazılım Budur sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki bu internet sitesinden alacağım Key'i başkasıda mı kullanmış oluyor yoksa sadece ben mi? Bir de bu 1 kerelik lisanslar içinde Windows'un güvenlikleri geçerli mi hacklenme vb durumu olur mu?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki bu internet sitesinden alacağım Key'i başkasıda mı kullanmış oluyor yoksa sadece ben mi? Bir de bu 1 kerelik lisanslar içinde Windows'un güvenlikleri geçerli mi hacklenme vb durumu olur mu?
Hayır, tek kullanımlık lisans sadece size ait tek seferlik üretilir. Siz bir bilgisayarda etkinleştirdiğinizde o lisans artık pasif olur ve hiçbir bilgisayarda etkinleştirilemez. Bu lisanslar, Windows tarafından oluşturulan Yasal ve Orijinal lisanslardır.

Bazılarında satıcılar senin bilgilerine erişebiliyor

Böyle bir şeyin olabileceğini düşünmüyorum, aşağıdaki videoda gördüğünüz üzere ürün etkinleştiriliyor. Microsoft ortamından orijinal ISO indirerek etkinleştirdiğinizde en kötü senaryo ile etkinleştirilmiş bir ürün anahtarı almış olursunuz. Yani, böyle bir risk söz konusu değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı