Windows 10 Pro lisans anahtarı nereden alınır?

DellaPesco

Hectopat
Yer
İç Anadolu
Windows 10 Pro lisans anahtarı nereden alabilirim?
OEM ve Retail anahtar arasındaki farklar nelerdir?

3 ürün arasındaki fark nedir acaba?

Bu siteyi fazla önermem, sebebi ise TeknoLisans ile ortak çalışıyor olmaları. Bunu nereden biliyorsun diyecekseniz aynı destek görevlileri iki sitede de yer değiştiriyor sık sık. TeknoLisans'ın ise anahtarları bir süre sonra patlıyor. (Yaklaşık 1, 2 ay gibi bir sürede patladı benimki.) Alacaksanız OEM alın, OEM tek kullanımlık ve lisansınızı başka bilgisayara giremiyor kimse. Fakat anakart değişiminde sizin de lisansınız uçabiliyor.
Ayrıca bkz. TeknoLisans'da yaşadığım problem:

Anahtarları bir süre sonra patlıyor. (Yaklaşık 1, 2 ay gibi bir sürede patladı benimki.) Alacaksanız OEM alın, OEM tek kullanımlık ve lisansınızı başka bilgisayara giremiyor kimse. Fakat anakart değişiminde sizin de lisansınız uçabiliyor.

Anakartı değiştireceğimi sanmıyorum, peki siz şu an hangi Windows 10 Pro anahtarını anahtarını kullanıyorsunuz; önerebileceğiniz bir satıcı var mı?

Anakartı değiştireceğimi sanmıyorum, peki siz şu an hangi Windows 10 Pro anahtarını anahtarını kullanıyorsunuz; önerebileceğiniz bir satıcı var mı?
Windows 11 Home kullanmaktayım. Yıllar önce yükselterek bugüne kadar kullanmakta olduğum orijinal lisans. Yani bu tarz sitelerden almamıştım. Windows 8.1 için almıştım yakın zaman ve TeknoLisans beni mağdur etti. Bu lisanslara da güvenimi kaybettim. En fazla OEM'lerin yüzüne bakarım belki Windows 8.1 için.

Geri
Yukarı